w ,

Imigranci przybywający do Norwegii mają w telefonach filmy z egzekucji, z ucinania głów i zdjęcia martwych dzieci!

Norweska policja poinformowała, że u setek imigrantów przybywających od ich kraju znaleziono drastyczne nagrania z egzekucji, z ucinania ludziom głów, zdjęcia martwych dzieci. Na materiałach wielokrotnie pojawiają się flagi Państwa Islamskiego na tle ciał ofiar wojennego terroru. Brytyjski portal Dailymail.co.uk donosi równocześnie, że ISIS wykorzystuje kryzys imigracyjny w celu przemycania swoich bojowników na teren Unii Europejskiej.

Nikt tak naprawdę nie kontroluje kto przyjeżdża do Europy!

Norweska policja przyznała również, że masowy napływ imigrantów w ciągu ostatnich kilku miesięcy spowodował, że kontrole osób przekraczających granice Unii Europejskiej stały się mniej dokładne i nie wszyscy imigranci były dokładnie sprawdzani. Na portalu YouTube zamieszczono setki filmów pokazujących jak straże graniczne państw europejskich nie radzą sobie z masowym napływem islamistów. Dziesiątki tysięcy osób dostały się do Europy bez żadnej kontroli! Bojownicy Państwa Islamskiego mogli bezpośrednio po egzekucjach na Jazydach wybrać się w podróż do Europy. Nikt nie kontroluje ich tożsamości a bardzo często dostając się do państw takich jak Niemcy, Austria czy Szwecja otrzymują wsparcie od państwa wyższe od średniej krajowej pensji w Polsce. Czy to jest normalne? Moim zdaniem jest to chora sytuacja! A jutro być może nie będziemy mogli podawać nawet takich podstawowych faktów, czytajcie: Już nie napiszesz, że nie chcesz islamistów! Cenzura Internetu poszła o krok dalej!

Polacy mówią NIE! dla przyjmowania islamskich imigrantów!

https://www.youtube.com/watch?v=FJ54wL9ls2s
 

Dzisiaj nagrywasz ucinanie głowy, jutro jesteś „uchodźcą” w Unii Europejskiej

W dalszej części artykułu dailymail.co.uk podaje, że funkcjonariusze norweskiej policji imigracyjnej (PU) musieli w ostatnim czasie wyrabiać długie nadgodziny aby zachować chociaż minimalny porządek w kraju przyjmującym tysiące islamskich imigrantów. Przeszukując rzeczy osobiste oraz telefony komórkowe islamistów natrafiono na „setki” zdjęć i filmów z masakrycznymi scenami mordów, gwałtów, ucinania głów, mordowania dzieci… Islamiści na tych filmach trzymali w rękach np. ludzkie głowy czy stosy uciętych dłoni… Osoby, które jednego dnia nagrywają albo sami wykonują takie okropieństwa są następnie przyjmowani w granice Unii Europejskiej jako „uchodźcy wojenni”, mogą również bez problemu dostać się do Polski w ramach Schengen. Przeczytaj: Po co nam Schengen?

0012163532

Twitter picture posted 6th August 2014 showing ISIS/ISIL atrocities in Deir Zour, Northern Syria
Twitter picture posted 6th August 2014 showing ISIS/ISIL atrocities in Deir Zour, Northern Syria

images (4)

islam

Screen-Shot-2014-02-26-at-3.05.47-AM

Źródło: dailymail.co.uk

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
cenzurainternetu

Już nie napiszesz, że nie chcesz islamistów! Cenzura Internetu poszła o krok dalej!

Robią nas w konia: 500zł na dziecko DOGRYWKA – w odpowiedzi na komentarze #139