w ,

Dżihadysta z ISIS dokonał publicznej egzekucji na własnej matce.

Wydarzenie miało miejsce kilka miesięcy temu ale warto do niego wrócić aby pokazać jak bardzo dżihadyści indoktrynują młodzież:

W syryjskim mieście Rakka, dżihadysta z ISIS dokonał publicznej egzekucji na własnej matce. Jaki był powód mordu? Zachęcała go do opuszczenia grupy terrorystycznej. Informację o tym tragicznym wydarzeniu podało Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka.

Ponad 40-letnia kobieta ostrzegała swojego syna, że Stany Zjednoczone wraz z sojusznikami będą ścigać i zabijać wszystkich członków tzw. państwa islamskiego, dlatego zachęcała go do wspólnego opuszczenia miasta. Wyrodny syn poinformował o tym swoich przełożonych, kobieta została aresztowana.

Tuż przed budynkiem poczty w Rakka, na oczach setek mieszkańców, 20-latek zamordował kobietę, która go urodziła. Państwo islamskie posuwa się do najbardziej okrutnych i antyludzkich praktyk:

To nie pierwszy raz kiedy zindoktrynowane dzieci występują przeciwko rodzicom: w Arabii Saudyjskiej bracia zamordowali matkę i dźgnęli nożem ojca, którzy zabraniali im wstąpić w struktury ISIS. Na terytorium kontrolowanym przez dżihadystów z ISIS ludność cywilna jest poddana licznym represjom, gwałtom czy wreszcie mordom.

Źródło: siotw.org

Państwo islamskie: salaficka organizacja terrorystyczna oraz samozwańczy kalifat ogłoszony w 2014 roku na terytorium państwowym Iraku i Syrii. Państwo Islamskie to nie tylko ugrupowanie, ale również dżihadystyczne quasi-państwo. Jego nazwa i idea jest szeroko krytykowana i potępiana, Organizacja Narodów Zjednoczonych, rządy i główne grupy muzułmanów odmawiają jego uznania.

Ar-Rakka, Rakka: (arab. الرقة) miasto w północnej Syrii, ośrodek administracyjny muhafazy Ar-Rakka; ok. 200 tys. mieszkańców (2009). Od 2013 roku, po bitwie o Ar-Rakkę, nie jest kontrolowane przez syryjski rząd. Obecnie stanowi nieformalną stolicę nieuznawanego przez żadne państwo Państwa Islamskiego, choć przez społeczność międzynarodową uważane jest za część terytorium Syrii.

https://www.youtube.com/watch?v=CxO7lcEGCII

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Stefan Niesiołowski po raz pierwszy pochwalił PiS… za podwyżkę dla posłów!

PiS posłuchał głosu oburzenia Polaków. Wycofają projekt ustawy dotyczącej wzrostu wynagrodzeń posłów i ministrów!