OKROPIEŃSTWO! Państwo islamskie spaliło żywcem 19 jazydzkich dziewcząt!

7
191426

Dżihadyści z Państwa Islamskiego (ISIS) dokonali w czwartek na 19 jazydzkich dziewczętach publicznej egzekucji przez spalenie ich żywcem. Ofiary, które wcześniej były wzięte do niewoli jako niewolnice seksualne, zostały umieszczone w żelaznych klatkach w centrum Mosulu i spalone na oczach setek ludzi.

– Zostały ukarane za odmowę seksu z bojownikami ISIS – powiedział agencji ARA News kurdyjski działacz Abdullah al-Malla – Nikt nie mógł nic zrobić, aby uratować je przed brutalną karą. ZOBACZ: Państwo islamskie sprzedaje niewolnice seksualne online!

Według urzędników Regionalnego Rządu Kurdystanu (KRG), ISIS w Iraku i Syrii nadal więzi około 1800 uprowadzonych jazydzkich kobiet i dziewcząt.

Jazydyzm to religia synkretyczna, utworzona w XII wieku przez szejka Aliego, wyznawana głównie przez Kurdów, mieszkających na pograniczu Iraku, Iranu, Turcji, Syrii, Armenii i Gruzji. Religia ta wywodzi się z nałożenia się powierzchownego szyizmu na starożytny zaratusztrianizm. Uznają Abrahama i Mahometa za proroków, natomiast Jezusa za anioła pod postacią człowieka. Ważną postacią jest anioł Melek Taus („Anioł – Paw”), któremu Bóg miał powierzyć władzę nad światem. Muzułmanie uważają go jednak za diabła, co jest głównym powodem nienawiści wielu z nich do wyznawców jazydyzmu.

Wezwanie do zaprzestania mordów na Jazydach!

Komentarze:

komentarzy

7 KOMENTARZE

  1. Każda religia to “opium dla mas” otumania i prowadzi do zła. Nawet buddyzm doprowadzał do aktów barbarzyństwa. Wszystkie religie powinny być traktowane jako podwaliny terroryzmu, przemocy i zezwierzęcenia.

  2. […] We wtorek federacja KSW wypowiedziała ze skutkiem natychmiastowym umowę z Azizem Karaoglu, tureckim fighterem. Aziz przekazał KSW kontrowersyjny utwór „Na’am Qaatil”, który okazał się hymnem dżihadystów, w celu jego emisji podczas wychodzenia na 31. Galę KSW. Takie zachowanie natychmiastowo oburzyło Polaków! Na polskiej ziemi zagrany został utwór, który tysiące chrześcijan słyszą na Bliskim Wschodzie tuż przed męczeńską śmiercią z rąk islamistów! np. OKROPIEŃSTWO! Państwo islamskie spaliło żywcem 19 jazydzkich dziewcząt! […]

  3. DLACZEGO NARODY ŚWIATA NI WEZMĄ SIĘ ZA TYCH SZATANÓW JAKO PODLUDZI I NIE WYTNĄ TEGO ŚCIERWA W PIEŃ INACZEJ ONI TO BĘDĄ ROBIĆ Z CHRZEŚCIJANAMI TO CO PRZEWIDZIAŁ NOSTRADAMUS

  4. telewizja zapewne przemilczy, kontrolowana przez feministki, którym zapewne jest niezręcznie pokazywać takie rzeczy przedstawiające zupełnie odmienną kulture w której to mężczyzna jest panem i władcą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here