Efekt Nicei? Niemieckie służby wypowiadają wojnę "rasistom" i "ksenofobom" - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Efekt Nicei? Niemieckie służby wypowiadają wojnę “rasistom” i “ksenofobom”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Tak Zachód broni się przed islamizacją Europy! Podczas, gdy służbom krajów zachodnich “zaginęło” gdzieś paręset tysięcy imigrantów (tzn. przekroczyło granicę UE i nie trafiło do ośrodków), a we Francji co jakiś czas dochodzi do ataku terrorystycznego, Niemcy wypowiedzieli wojnę tym, którzy ten stan rzeczy krytykują.

Na pierwszy front trafiły portale społecznościowe i fora. Jesteśmy tu świadkami działania równoległego – administracji Facebooka, która cenzuruje niepoprawne politycznie wpisy i służb, które tropią “rasizm” i “ksenofobię”. Jak donosi niemiecka prasa, ostatnie dni to skoordynowana akcja tamtejszej policji, która wkroczyła do ponad 60 mieszkań i aresztowała kilkadziesiąt osób za propagowanie “mowy nienawiści”. Akcja wciąż trwa. I tak właśnie wygląda demokracja w wydaniu zachodnim… Za: dzienniknarodowy.pl

ZOBACZ WIĘCEJ: Czeka nas CENZURA! Ustalą które wpisy są „nienawistne”. Giganci komputerowi dogadali się z eurokratami!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,227FaniLubię
17,870ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy