Farsa! Imigranci – gwałciciele z Kolonii skierowani na kurs “równouprawnienia”

4
41366

Sąd w Kolonii wydał w czwartek 7 lipca dwa wyroki w sprawie molestowanych kobiet w sylwestrową noc w tymże mieście. Na ławie oskarżonych zasiedli Hussein A. z Iraku i Hassan T. z Algierii. Ci “uchodźcy” przybyli do Niemiec wraz z setkami tysięcy innych przybyszów z Afryki i Azji w latach 2014-2015. Obaj starali się o azyl za naszą zachodnią granicą.

Poszkodowane to dwie dziewczyny w wieku 20 i 27 lat, zaczepione feralnej nocy przez m.in. oskarżonych (grupa była liczniejsza). Chłopak jednej z dziewczyn, obecny na miejscu, miał usłyszeć od oskarżonego „Give me the girls, give me the girls – oder Tod” („Daj mi dziewczyny, albo śmierć”). Kobiety były obmacywane po intymnych miejscach, lizane i “całowane”.

ZOBACZ: Antygwałtowe opaski nic nie dały! Ponad 30 nastolatek molestowanych przez imigrantów podczas koncertu w Szwecji!

Imigranci zostali skazani na rok więzienia w zawieszeniu. Jednemu postawiono zarzut molestowania, a drugiemu pomoc w przestępstwie. 20 letni obywatel Iraku, pomimo swojego wieku powyżej granicy pełnoletności, odpowiadał jako młodociany. Dodatkowo sąd skierował mężczyznę na kurs integracyjny, ponieważ ma on cierpieć na „deficyt wiedzy ws. równouprawnienia kobiet i mężczyzn”. Czy takie wyroki zapobiegną podobnym incydentom w przyszłości? Naszym zdaniem nie tylko nie, wręcz mogą rozzuchwalić potencjalnych sprawców…

Za: http://dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here