Federica Mogherini: Europa sama sprowadzi Afrykańczyków… by nic im się nie stało na morzu

0
9904

Afrykańczykom będzie się ułatwiać a nie utrudniać starania o azyl w Europie – takie jest postanowienie europejskich państw. Imigranci będą mogli przesyłać wnioski o azyl prosto z Afryki. To wszystko, by nie musieli udawać się w niebezpieczną podróż przez morze.

Francja, Niemcy, Włochy i Hiszpania podjęły wspólną decyzję w sprawie polityki azylowej. Afrykańczycy o azyl w Europie będą mogli wnioskować prosto z Afryki. Rozwiązanie takie zostało opracowane po spotkaniu w Paryżu, gdzie dyskutowana była integracja, migracja oraz obrona na terenie Unii Europejskiej.

ZOBACZ: Imigrant symuluje kopulację z brytyjską policjantką. Symboliczna scena pokazująca co się stanie z Europą. [WIDEO]

W zebraniu udział wzięła wysoki przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Federica Mogherini, a także przedstawiciele wielu państw afrykańskich. Dzięki nowemu systemowi Afrykańczycy do Europy będą mogli przyjechać legalnie i bezpiecznie.

Prezydenci Czadu i Nigru zgłosili jednak, ze obywatele ich krajów wcale nie uciekają przed wojną, tylko przed biedą. Za: narodowcy.net

KOMPROMITACJA! Szefowa unijnej dyplomacji płacze na konferencji prasowej! WIDEO!

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here