Imigrant symuluje kopulację z brytyjską policjantką. Symboliczna scena pokazująca co się stanie z Europą. [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Imigrant symuluje kopulację z brytyjską policjantką. Symboliczna scena pokazująca co się stanie z Europą. [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Takie tam miłe spotkanie imigranta z policjantką w Wielkiej Brytanii… ten smutny film pokazuje jakie jest podejście afrykańskich imigrantów do prawa w Europie. Ten film jest jednocześnie symbolem, pokazuje co islam zrobi z Europą rządzoną przez liberalne elity. 

Policjantka powinna zastrzelić tego bandytę po samym zbliżeniu się na niebezpieczną odległość. Gdzie jest godność brytyjskiej policji? Gdzie jest szacunek do munduru? Przyzwalając na takie zachowania nie możemy się dziwić, że imigranci gwałcą rdzenne Europejki i czują się całkowicie bezkarni. Kilka dni temu burmistrz Wenecji powiedział wprost: strzelać do każdego, kto krzyknie Allahu Akbar!


Symbolic! Immigrant shows what Islam will do to… przez PolandTV

Patryk Jaki: Należy całkowicie odrzucić poprawność polityczną! – Zgadzasz się z wiceministrem sprawiedliwości?

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,490FaniLubię
18,035ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy