Franciszek: nie można identyfikować islamu z terroryzmem! Franciszku, opamiętaj się! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Franciszek: nie można identyfikować islamu z terroryzmem! Franciszku, opamiętaj się!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Papież Franciszek powiedział, że nie można identyfikować islamu z terroryzmem. Stwierdził, że głównymi przyczynami terroryzmu są niesprawiedliwości społeczne i bałwochwalcze podejście do pieniędzy.  

Przemawiając na pokładzie samolotu, którym leciał do Rzymu, po pięciu dniach pobytu w Polsce, powiedział: “Myślę, że nie możemy identyfikować islamu z terroryzmem. To nie jest porządku, to nie jest prawdą!” 

Franciszek odpowiadał na pytanie dotyczące zamordowania 85-letniego katolickiego księdza we Francji. Więcej: Kolejny zamach we Francji! Tym razem poderżnięto gardło katolickiemu księdzu!

Papież kontynuował: “Nie lubię mówić o przemocy islamskiej, ponieważ każdego dnia, widzę przemoc tutaj we Włoszech – ktoś zabija swoją dziewczynę, ktoś zabija teściową. Robią to ochrzczeni katolicy”.

Heh! Zatem setki islamskich ataków terrorystycznych od 9/11, spowodowały “pieniądze”, a nie islamska agresja, ekspansja i wrogość wobec naszego świata. Jak można widzieć powiązanie pomiędzy zwykłymi bandytami, mordercami czy złodziejami a terrorystami, którzy giną w samobójczych zamachach z “Allahu akbar” na ustach?! Franciszku, opamiętaj się!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,055ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy