Franciszek: nie można identyfikować islamu z terroryzmem! Franciszku, opamiętaj się!

2
8345

Papież Franciszek powiedział, że nie można identyfikować islamu z terroryzmem. Stwierdził, że głównymi przyczynami terroryzmu są niesprawiedliwości społeczne i bałwochwalcze podejście do pieniędzy.  

Przemawiając na pokładzie samolotu, którym leciał do Rzymu, po pięciu dniach pobytu w Polsce, powiedział: “Myślę, że nie możemy identyfikować islamu z terroryzmem. To nie jest porządku, to nie jest prawdą!” 

Franciszek odpowiadał na pytanie dotyczące zamordowania 85-letniego katolickiego księdza we Francji. Więcej: Kolejny zamach we Francji! Tym razem poderżnięto gardło katolickiemu księdzu!

Papież kontynuował: “Nie lubię mówić o przemocy islamskiej, ponieważ każdego dnia, widzę przemoc tutaj we Włoszech – ktoś zabija swoją dziewczynę, ktoś zabija teściową. Robią to ochrzczeni katolicy”.

Heh! Zatem setki islamskich ataków terrorystycznych od 9/11, spowodowały “pieniądze”, a nie islamska agresja, ekspansja i wrogość wobec naszego świata. Jak można widzieć powiązanie pomiędzy zwykłymi bandytami, mordercami czy złodziejami a terrorystami, którzy giną w samobójczych zamachach z “Allahu akbar” na ustach?! Franciszku, opamiętaj się!

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Pokojowi Muzułmaninie każdego dnia źle życzą innowiercom podczas 5 modlitw co dziennych.
    Nawet jeśli nas tolerują to w modlitwach nas nienawidzą.Nie ma w ich modlitwach miłosierdzia do bliźnich, ale pogarda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here