w ,

Franciszek: nie można identyfikować islamu z terroryzmem! Franciszku, opamiętaj się!

Papież Franciszek powiedział, że nie można identyfikować islamu z terroryzmem. Stwierdził, że głównymi przyczynami terroryzmu są niesprawiedliwości społeczne i bałwochwalcze podejście do pieniędzy.  

Przemawiając na pokładzie samolotu, którym leciał do Rzymu, po pięciu dniach pobytu w Polsce, powiedział: „Myślę, że nie możemy identyfikować islamu z terroryzmem. To nie jest porządku, to nie jest prawdą!” 

Franciszek odpowiadał na pytanie dotyczące zamordowania 85-letniego katolickiego księdza we Francji. Więcej: Kolejny zamach we Francji! Tym razem poderżnięto gardło katolickiemu księdzu!

Papież kontynuował: „Nie lubię mówić o przemocy islamskiej, ponieważ każdego dnia, widzę przemoc tutaj we Włoszech – ktoś zabija swoją dziewczynę, ktoś zabija teściową. Robią to ochrzczeni katolicy”.

Heh! Zatem setki islamskich ataków terrorystycznych od 9/11, spowodowały „pieniądze”, a nie islamska agresja, ekspansja i wrogość wobec naszego świata. Jak można widzieć powiązanie pomiędzy zwykłymi bandytami, mordercami czy złodziejami a terrorystami, którzy giną w samobójczych zamachach z „Allahu akbar” na ustach?! Franciszku, opamiętaj się!

https://www.youtube.com/watch?v=H7gYSG3Jsmg

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP. Rada Mediów Narodowych oceniła, że był złym szefem!

Rafał Ziemkiewicz: „Przyszłość polskiej Prawicy” wywiad Marcina Osadowskiego