Grecki farmer dosłownie ZAORAŁ imigrantów! Zobacz wideo! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Grecki farmer dosłownie ZAORAŁ imigrantów! Zobacz wideo!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Słowa “zaorał”, “zmasakrował”, “zmiażdżył” jednych przyciągają do artykułu czy filmu na YouTube, innych wręcz odpychają. Są używane zbyt często, również przeze mnie. Jednak tym razem użycie słowa “zaorał” jest zdecydowanie na miejscu. 

Idomeni to mała grecka wioska na granicy z Macedonią, od niedawna nie znika z ust całego świata. To tam zbudowano jeden z największych obozów dla imigrantów przybywających zasiedlać Europę. Codzienne protesty i akty przemocy to nic nowego. Wczoraj napięcie wzrosło kiedy grecki farmer Lazarus Oulis, posiadający 72 tysiące metrów kwadratowych ziemi przeznaczonej między innymi pod agroturystykę postanowił wypędzić nielegalnych imigrantów ze swoich terenów. Setki namiotów wraz z tysiącami agresywnych islamistów z całą pewnością nie wpływało dobrze na jego biznes, postanowił walczyć o swoje i chciał zaorać swoje pole, razem z namiotami…

ZOBACZ: Belgia: OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO! Narodowiec jednym ciosem nokautuje lewaka! Zobacz WIDEO!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,178FaniLubię
17,889ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy