w ,

Hanno Lis, kto Cię tak skrzywdził?

Użytkowniczka Twittera „Scarlett O’Anya” stwierdza publicznie: Hanka Lis. Skrzywdzona przez chirurga”. Ja jednak nie będę komentować operacji plastycznych Hanny Lis, ani jej wyglądu, być może przeżywa jakiś kryzys wieku średniego niczym Marek Migalski, skomentuję jej ostatnie wpisy na Twitterze. Podaję je tutaj jako przykład skrajnej głupoty ludzi uważających się za elitę w Polsce. 

Kilka słów o Hannie Lis, nie ma sensu zaglądać na Wikipedię, bo artykuł o niej aż do obrzydzenia jest zrobiony przez firmę PR-ową. Kilka faktów; Jej ojcem jest Waldemar Kedaj, w PRL dziennikarz w „Trybunie Ludu”. Wywiad SB zarejestrował go w 1974 r. jako kontakt operacyjny „Mento”, z materiałów SB wynika, że „Mento” współpracował z SB z poczucia obowiązku wobec PRL i odbył przeszkolenie dot. metod pracy wywiadowczej i kontrwywiadowczej.

W czasach rządów PO/PSL wraz z mężem pełniła rolę medialnej celebrytki. Była redaktorką lifestylowego działu w portalu naTemat.pl. Powadziła cykl wywiadów na portalu „Gazety Wyborczej”. Miała swój program w TVN Style. Innymi słowy obskoczyła wszystkie te media, które zawsze murem stoją po stronie „grubej kreski”. Prywatnie była kilkukrotną mężatką, w tym przejęła męża po przyjaciółce, dzieci ma pozamałżeńskie, teraz rozleciało się jej drugie małżeństwo. Nie lubię komentować życia prywatnego ludzi ale jeśli ktoś zgrywa autorytet to warto znać takie fakty.

W 2018 wzięła udział w kampanii społecznej przeciwko mowie nienawiści w Internecie, co jest zabawne patrząc na jej poniższe wpisy, bo akurat w mowie nienawiści wydaje się być EKSPERTKĄ, jedziemy z wpisami z ostatnich dni, których nawet nie będę komentować:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Siostry zakonne w walce z koronawirusem! Uszyły już setki maseczek ochronnych!

PRAWDĄ MIĘDZY OCZY: ile respiratorów możliwych do wykorzystania w walce z koronawirusem zakupił WOŚP?