w ,

Marek Migalski to Jachira świata akademickiego. Co zrobił w obliczu śmiertelnej pandemii?

Marek Migalski to polityk-celebryta, ostatnio bez powodzenia kandydował na senatora X kadencji z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Jest nauczycielem akademickim, który infantylizmem bije na głowę samego Rafała Trzaskowskiego, jeden z jego ostatnich wpisów na Twitterze: „Zmieniłem trochę imidż. Po 50-tce człowiek nie ma już potrzeby, by się podobać. Zaoszczędzę na fryzjerze.” – facet po 50-tce, który w mediach społecznościowych wypowiada się jak 12-letnia dziewczynka. Kryzys wieku średniego rekompensuje sobie związkami z młodymi dziewczynami?

Co głupiego zrobił tym razem?

W związku z pandemią koronawirusa, który w całej w Europie zbiera śmiertelne żniwo polscy obywatele po przekroczeniu granicy będą skierowani na 14-dniową kwarantannę. Kara za nieprzestrzeganie kwarantanny wynosi 5 tys. zł. Dla cudzoziemców granica zostanie zamknięta zupełnie. Przedstawiciele sportu, polityki, mediów, kina apelują na całym świecie, aby zostawać w domach, aby nie zwiększać ryzyka rozpowszechniania się choroby. Co w tym czasie robi Migalski?

Z drwiącym opisem wrzuca tego typu wpisy przejawiając odpowiedzialność 8-letniego dziecka, o społecznej odpowiedzialności nie wspominając. Jak widać kandydowanie z Koalicji Obywatelskiej zobowiązuje.

Obrzydliwe – trwa walka z koronawirusem a Lis i Nitras plują jadem na Prezydenta Dudę. Brak słów!

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Poziom umysłowy przekupy z anegdoty o pogrzebie Żeromskiego plus brak zahamowań w szantażowaniu wszystkich chorobą syna.”

Czy kapitał ma znaczenie? LOTOS, 4F, Agata Meble przekazują środki na walkę z koronawirusem!