Hit eksportowy Polski 2016? Bohaterscy Polacy! W Los Angeles Polak jednym ciosem zatrzymał agresora terroryzującego pociąg! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Hit eksportowy Polski 2016? Bohaterscy Polacy! W Los Angeles Polak jednym ciosem zatrzymał agresora terroryzującego pociąg!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Polski trener personalny wykazał się wielką odwagą powalając agresywnego mężczyznę w amerykańskim metrze. Filmik z jego udziałem ma prawie cztery miliony wyświetleń. Adrian Kaczmarek jest trenerem personalnym. Mieszka w Los Angeles, w Stanach Zjednoczonych jest od 20 lat.

Całkiem niedawno przedstawiciel Polonii szwedzkiej również stał się “hitem Internetu”, wyskoczył z pięściami na Szweda atakującego dziewczynę na stacji metra: „Przeproś ją kur*a!” Polak bohaterem szwedzkiego eksperymentu na YouTube o przemocy wobec kobiet.

Kiedyś smiano się, że piękne Polki są głównym towarem eksportowym naszego kraju. Czy niedługo będziemy mogli stwierdzić, że prawdziwi faceci to “znak firmy Polski”? W czasach zniewieścienia młodych Niemców, Francuzów i Szwedów… wszystko możliwe!

A tutaj możemy obejrzeć wywiad z Adrianem:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,651FaniLubię
18,053ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy