Imigranci biorą zasiłki pod kilkoma nazwiskami! Wykorzystują europejski socjal i śmieją się w twarz europejskim podatnikom.

0
15556

Gminne urzędy ds. cudzoziemców w całych Niemczech informują o poważnym problemie dotyczącym weryfikacji tożsamości tzw. “uchodźców”, którzy masowo dotarli do Niemiec. Na zaproszenie kanclerz Angeli Merkel do Niemiec przyjechały setki tysięcy (głównie) mężczyzn z krajów afrykańskich i z Bliskiego Wschodu, w większości muzułmanie.

Niemieckie służby nie miały fizycznej możliwości weryfikacji kim są nowi “Niemcy” przez co do sąsiadującego z nami państwa przybyła cała zgraja radykalnych, islamskich terrorystów – którzy sieją popłoch na niemieckich ulicach. Bardzo duża grupa z nich posługuje się sfałszowanymi dokumentami, bardzo często wieloma – przez co jeszcze bardziej wykorzystują niemiecki socjalizm polegający na rozdawnictwie publicznych pieniędzy. Na chwilę obecną niemieccy podatnicy utrzymują miliony islamistów, wielu z nich pobiera świadczenia socjalnie pod kilkoma różnymi nazwiskami a niemieckim urzędom bardzo trudno ograniczyć ten proceder.

Polityk CSU, minister pomocy rozwojowej RFN Gerd Müller przyznał, że niemiecki budżet traci miliony euro wypłacając wielokrotnie świadczenia tym samym osobom wykorzystującym różne tożsamości. Jak ograniczyć te praktyki? Pojawił się pomysł weryfikacji tożsamości “uchodźców” poprzez odcisk palca – czy jednak znajdzie on praktyczne zastosowanie? czy zostanie storpedowany przez “samobójców” zachodniej cywilizacji, czyli niemiecką lewicę – jako “rasistowski”. Trzeba przypomnieć, że organizacje takie jak “Refugees Welcome” protestowały przeciwko badaniom uzębienia przybyłych do Niemiec imigrantów (w celu określenia ich wieku) oraz przeciwko zatrzymaniom czarnoskórych mężczyzn w sylwestra 2016 w Kolonii – (dzięki czemu uniknięto masowego molestowania kobiet).

Warto posłuchać JKM i Przemysława Wiplera, którzy od dawna zapowiadają, że socjalizm + islamscy imigranci = zagłada Europy:

 

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here