Imigrant z Bangladeszu bestialsko zgwałcił w Rzymie młodą Finkę!

2
4481

Młoda kobieta z Finlandii została zgwałcona w Rzymie przez imigranta z Bangladeszu, który ma prawo pobytu we Włoszech z powodów humanitarnych – podały media. Sprawca napaści został aresztowany.

Włoskie media wyjaśniły, że do ataku doszło w nocy z piątku na sobotę w rejonie dworca Termini. Do młodej Finki, idącej z koleżanką po wieczorze w barze podszedł mężczyzna, który zaoferował, że odwiezie ją do domu. Jej koleżanka nie skorzystała z propozycji i wzięła taksówkę.

ZOBACZ: Rimini: kolejny imigrant próbował zgwałcić turystkę. Włoski polityk proponuje chemiczną kastrację

Finka została wciągnięta do pustej klatki schodowej i zgwałcona. Kobieta złożyła zeznania na policji, a potem trafiła do szpitala. Gwałciciela aresztowano. Okazał się nim 22-letni imigrant z Bangladeszu, z prawem pobytu we Włoszech z powodów humanitarnych (WTF?! CZYM SĄ KU*** POWODY HUMANITARNE?). Prasa przytacza zeznania ofiary, która mówiła, że napastnik groził jej śmiercią.

Przypomina się, że prawo pobytu z powodów humanitarnych ma także sprawca napaści na polskich turystów w Rimini, 20-letni Kongijczyk.

ZOBACZ: Miriam Shaded: “Gwałcicielom należy odebrać narzędzie zbrodni”

Burmistrz Wiecznego Miasta Virginia Raggi wyraziła solidarność z kobietą z Finlandii i oświadczyła: “Rzym nie akceptuje żadnej formy przemocy”. (WSPANIALE! ZAPEWNE JEST WDZIĘCZNA ZA OKAZANĄ “SOLIDARNOŚĆ”, A PSYCHIKA ZNISZCZONA NA RESZTĘ ŻYCIA)

Za: tvp.info, PAP

Dariusz Matecki u Marcina Roli (wRealu24.pl) o gwałcie w Rimini, islamizacji, Unii Europejskiej, ukrainizacji, Rosji i USA

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here