w , ,

Imigrant z Bangladeszu bestialsko zgwałcił w Rzymie młodą Finkę!

Młoda kobieta z Finlandii została zgwałcona w Rzymie przez imigranta z Bangladeszu, który ma prawo pobytu we Włoszech z powodów humanitarnych – podały media. Sprawca napaści został aresztowany.

Włoskie media wyjaśniły, że do ataku doszło w nocy z piątku na sobotę w rejonie dworca Termini. Do młodej Finki, idącej z koleżanką po wieczorze w barze podszedł mężczyzna, który zaoferował, że odwiezie ją do domu. Jej koleżanka nie skorzystała z propozycji i wzięła taksówkę.

ZOBACZ: Rimini: kolejny imigrant próbował zgwałcić turystkę. Włoski polityk proponuje chemiczną kastrację

Finka została wciągnięta do pustej klatki schodowej i zgwałcona. Kobieta złożyła zeznania na policji, a potem trafiła do szpitala. Gwałciciela aresztowano. Okazał się nim 22-letni imigrant z Bangladeszu, z prawem pobytu we Włoszech z powodów humanitarnych (WTF?! CZYM SĄ KU*** POWODY HUMANITARNE?). Prasa przytacza zeznania ofiary, która mówiła, że napastnik groził jej śmiercią.

Przypomina się, że prawo pobytu z powodów humanitarnych ma także sprawca napaści na polskich turystów w Rimini, 20-letni Kongijczyk.

ZOBACZ: Miriam Shaded: „Gwałcicielom należy odebrać narzędzie zbrodni”

Burmistrz Wiecznego Miasta Virginia Raggi wyraziła solidarność z kobietą z Finlandii i oświadczyła: „Rzym nie akceptuje żadnej formy przemocy”. (WSPANIALE! ZAPEWNE JEST WDZIĘCZNA ZA OKAZANĄ „SOLIDARNOŚĆ”, A PSYCHIKA ZNISZCZONA NA RESZTĘ ŻYCIA)

Za: tvp.info, PAP

Dariusz Matecki u Marcina Roli (wRealu24.pl) o gwałcie w Rimini, islamizacji, Unii Europejskiej, ukrainizacji, Rosji i USA

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Cena foliówki. Od nowego roku torby foliowe w sklepach przestaną być bezpłatne

Komorowski przeciwko reparacjom za miliony pomordowanych Polaków i zniszczoną Polskę… Czy ten człowiek był kiedyś Polakiem?