Rimini: kolejny imigrant próbował zgwałcić turystkę. Włoski polityk proponuje chemiczną kastrację

2
17968

Policja zatrzymała 34-letniego imigranta z Maroka próbującego zgwałcić turystkę. To już kolejne przestępstwo na tle seksualnym popełnione przez „uchodźcę” w ostatnim czasie. Kilka dnia temu ofiarą zbiorowego gwałtu stała się Polka przebywająca w Rimini.

Włoskie media poinformowały o zatrzymaniu Marokańczyka podczas próby gwałtu. W trakcie ujęcia mężczyzna był już nagi, a kobieta przerażona. Policję powiadomił partner turystki, a niedoszły gwałciciel miał ją podstępem wywabić z miejscowej kawiarni odbierając jej telefon.

Niebezpieczne nie tylko Rimini! Rzym jest opanowany przez afrykańskich imigrantów. Doszło do regularnych walk z policją!

Marokańczyk został zatrzymany około godziny piątej rano.

Wobec kolejnego przestępstwa na tle seksualnym, którego dopuścił się imigrant, głos zabrał włoski eurodeputowany Matteo Salvini. – „Kolejny imigrant zatrzymany podczas próby gwałtu. Chemiczna kastracja, by zatrzymać tę hańbę – zgadzacie się ze mną?” – zapytał za pomocą swojego konta na Facebooku.

Wśród Włochów wzrasta frustracja spowodowana agresywnym i często niezgodnym z prawem zachowaniem imigrantów, spośród których znaczna część przebywa w kraju nielegalnie. Mało tego: często przestępstwa są niewykrywalne przez organy ścigania, a osoby, które się ich dopuszczają pozostają bezkarne. Znane są również przypadki zatajania przez policję informacji o przestępstwach dokonanych przez imigrantów.

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here