Irydionzespol
Irydionzespol
w

Irydion

Piosenki zespołu Irydion. Zespół Irydion: Zaraz po tym jak wynaleziono koło oraz piwo z mroków młodzieńczych fascynacji i potrzeby wykrzyczenia światu, iż na nim żyją pojawili się Oni. Na początku mieli problem z właściwym utrzymaniem instrumentów i sąsiadami. Kiedy sąsiedzi ogłuchli, a instrumenty zaczęły lepiej leżeć w ręce – wzięli się za muzykę i nazwali IRYDION.

Irydionzespol
Irydionzespol

Gminne hity, przelotne miłostki i przypadkowe ciąże – to efekt wczesnej twórczości kapeli, ale chłopcy nie poddawali się, mimo iż wiatr nieraz im wiał w oczy, zwłaszcza podczas oddawania moczu. Nie wszyscy się utrzymali: jedni przychodzili inni odchodzili. Niektórzy odchodzili na zawsze…
W końcu w 2002 pojawiło się ich pierwsze dziecko o wdzięcznym tytule „CREDO”. Na początku było nie wydawało się, by miało jakieś szanse na przeżycie, ale… przeżyło i miało się całkiem nieźle. Do dziś kręci się łezka w nosie, kiedy KKK i KĘDZIOR wspominają jak to w nocy przez pola i lasy, w zaspach i po lodzie zasuwali ze świeżo nagraną płytką na piersi… To były czasy! I trawa jakaś taka była bardziej zielona, choć to przecież zima była…
Potem nastał czas koncertów i nie ma chyba w Polsce takiej remizy, gdzie by nie zagrał IRYDION. Były jeszcze: knajpy przeznaczone do rozbiórki, dawne kina, sale gimnastyczne, garaże cioci kolegi wujka i wiaty kryte folią, dzięki którym IRYDION zyskał miano Kapeli do Zadań Specjalnych.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=13_jJqJb8t0[/youtube]

Aktualni członkowie zespołu: KKK, KĘDZIOR, QBEK, DVORNIX. Ex: Kriss, Maniek, Pająk, Maestro, Krystian, Balcer

Strona na facebooku: https://www.facebook.com/Irydion/
Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/user/irydion44

Piosenki Zespołu Irydion:

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę teledysku pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: The playlist identified with the request's <code>playlistId</code> parameter cannot be found.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
Zespół Horytnica

Horytnica

Ludola Zespół

Ludola