Irydion - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Irydion

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Piosenki zespołu Irydion. Zespół Irydion: Zaraz po tym jak wynaleziono koło oraz piwo z mroków młodzieńczych fascynacji i potrzeby wykrzyczenia światu, iż na nim żyją pojawili się Oni. Na początku mieli problem z właściwym utrzymaniem instrumentów i sąsiadami. Kiedy sąsiedzi ogłuchli, a instrumenty zaczęły lepiej leżeć w ręce – wzięli się za muzykę i nazwali IRYDION.

Irydionzespol
Irydionzespol

Gminne hity, przelotne miłostki i przypadkowe ciąże – to efekt wczesnej twórczości kapeli, ale chłopcy nie poddawali się, mimo iż wiatr nieraz im wiał w oczy, zwłaszcza podczas oddawania moczu. Nie wszyscy się utrzymali: jedni przychodzili inni odchodzili. Niektórzy odchodzili na zawsze…
W końcu w 2002 pojawiło się ich pierwsze dziecko o wdzięcznym tytule “CREDO”. Na początku było nie wydawało się, by miało jakieś szanse na przeżycie, ale… przeżyło i miało się całkiem nieźle. Do dziś kręci się łezka w nosie, kiedy KKK i KĘDZIOR wspominają jak to w nocy przez pola i lasy, w zaspach i po lodzie zasuwali ze świeżo nagraną płytką na piersi… To były czasy! I trawa jakaś taka była bardziej zielona, choć to przecież zima była…
Potem nastał czas koncertów i nie ma chyba w Polsce takiej remizy, gdzie by nie zagrał IRYDION. Były jeszcze: knajpy przeznaczone do rozbiórki, dawne kina, sale gimnastyczne, garaże cioci kolegi wujka i wiaty kryte folią, dzięki którym IRYDION zyskał miano Kapeli do Zadań Specjalnych.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=13_jJqJb8t0[/youtube]

Aktualni członkowie zespołu: KKK, KĘDZIOR, QBEK, DVORNIX. Ex: Kriss, Maniek, Pająk, Maestro, Krystian, Balcer

Strona na facebooku: https://www.facebook.com/Irydion/
Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/user/irydion44

Piosenki Zespołu Irydion:

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę teledysku pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: The request cannot be completed because you have exceeded your <a href="/youtube/v3/getting-started#quota">quota</a>.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,230FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy