Zjednoczony Ursynów Zespół
Zjednoczony Ursynów Zespół
w

Zjednoczony Ursynów

Zjednoczony Ursynów jest zespołem muzycznym i grupą przyjaciół. Kierują się prostymi zasadami (kodeksem honorowym). Czerpią wzorce z polskich elit społeczno-kulturalnych, które zapłaciły najwyższą cenę za miłość do Ojczyzny podczas licznych wojen, i powstań narodowo-wyzwoleńczych na przestrzeni wieków. Jako zespół muzyczny nie są komercyjni, a muzykę robią z pasji. Nie grają dla polepszenia sytuacji materialnej, ani zdobycia popularności. Wszystkie środki na nagrania studyjne, realizacje, zdjęcia, filmy, montaż pochodzą z budżetu własnego, a nie z kapitału należącego do wytwórni muzycznych przez co często materiały tracą na jakości. Chłopaki prezentują kawałek solidnego rapu o przekazie narodowym. Jak sami deklarują grają dla narodowców i na tym środowisku najbardziej im zależy.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=sFYOsk3sxRc[/youtube]

Zespół „Zjednoczony Ursynów” założony został w 2003 roku, przez „Sobiepana Ursynowskiego”. Grupa Zjednoczony Ursynów jako pierwsza podjęła się tematu, ktorym był, i zawsze będzie Patriotyzm oraz historia Polski. Założycielem zespołu jest Sobiepan Ursynowski, Dj’em jest DTL, natomiast nad produkcją i muzyką pracuje Jarus. Grupa ma wielu przyjaciół, którzy ” z doskoku ” wspierają zespół ciekawymi zwrotkami. Wszystkie utwory nagrywane są w B.S Studio.

Strona internetowa zespołu: http://www.zjednoczonyursynow.pl/
Kanał Zespołu na YouTube: https://www.youtube.com/user/zjednoczonyursynow01/

Zapraszam do odsłuchania mojej playlisty:
(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę teledysku pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: The playlist identified with the request's <code>playlistId</code> parameter cannot be found.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
Tadek Solo Firma

Tadek Firma

RodzinaZastepcza

Filip z „Rodziny Zastępczej” masakruje lewaków