Zjednoczony Ursynów - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Zjednoczony Ursynów

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Zjednoczony Ursynów jest zespołem muzycznym i grupą przyjaciół. Kierują się prostymi zasadami (kodeksem honorowym). Czerpią wzorce z polskich elit społeczno-kulturalnych, które zapłaciły najwyższą cenę za miłość do Ojczyzny podczas licznych wojen, i powstań narodowo-wyzwoleńczych na przestrzeni wieków. Jako zespół muzyczny nie są komercyjni, a muzykę robią z pasji. Nie grają dla polepszenia sytuacji materialnej, ani zdobycia popularności. Wszystkie środki na nagrania studyjne, realizacje, zdjęcia, filmy, montaż pochodzą z budżetu własnego, a nie z kapitału należącego do wytwórni muzycznych przez co często materiały tracą na jakości. Chłopaki prezentują kawałek solidnego rapu o przekazie narodowym. Jak sami deklarują grają dla narodowców i na tym środowisku najbardziej im zależy.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=sFYOsk3sxRc[/youtube]

Zespół “Zjednoczony Ursynów” założony został w 2003 roku, przez “Sobiepana Ursynowskiego”. Grupa Zjednoczony Ursynów jako pierwsza podjęła się tematu, ktorym był, i zawsze będzie Patriotyzm oraz historia Polski. Założycielem zespołu jest Sobiepan Ursynowski, Dj’em jest DTL, natomiast nad produkcją i muzyką pracuje Jarus. Grupa ma wielu przyjaciół, którzy ” z doskoku ” wspierają zespół ciekawymi zwrotkami. Wszystkie utwory nagrywane są w B.S Studio.

Strona internetowa zespołu: http://www.zjednoczonyursynow.pl/
Kanał Zespołu na YouTube: https://www.youtube.com/user/zjednoczonyursynow01/

Zapraszam do odsłuchania mojej playlisty:
(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę teledysku pod odtwarzaczem).

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,244FaniLubię
17,846ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy