Islam w praktyce. Kochasz żonę? Bij ją! Ale nie zabij! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Islam w praktyce. Kochasz żonę? Bij ją! Ale nie zabij!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jaki jest najlepszy wyraz miłości, jaki mąż może okazać żonie? Oczywiście bicie jej! Przynajmniej wg niektórych przywódców duchowych islamu. 

W programie wyemitowanym w palestyńskiej telewizji taką właśnie mądrością podzielił się z widzami tamtejszy mufti Hasan al-Laham. Na pytanie o to, czy można i czy należy bić swoją żonę, stwierdził, że jak najbardziej pod warunkiem, że nie bije się jej… za mocno.

Mufti argumentował, że mąż ma prawo uderzyć żonę, gdy ta nie okazuje mu posłuszeństwa. Ale, ale, spokojnie! Nie tak od razu! Wg słów al-Lahama najpierw należy upomnieć małżonkę słownie, później “odsunąć się od niej” i dopiero gdy te dobroduszne metody nie poskutkują, można ją zacząć bić.

KONIECZNIE ZOBACZ: Państwo Islamskie ukamienowało za „cudzołóstwo” cztery zgwałcone kobiety. Religia Pokoju.

biciekobietislam

Jednak i tu są pewne reguły. Mufti nauczał, że nie można bić żony na tyle mocno, by spowodować u niej poważną kontuzję, np. zniekształcenia twarzy. Nie wolno też łamać jej kończyn. Należy też uważać, by razy wymierzane małżonce nie doprowadziły do przyjazdu policji.

Jak dodawał al-Laham, bicie żony powinno wynikać nie z agresji, ale… z miłości i troski o małżonkę. Jak wspominał, bicie jest wyrazem tego, że mąż dalej kocha swoją żonę i mu na niej zależy.

Islam – religia pokoju i miłości!

Źródło: wpolityce.pl/fronda.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,835FaniLubię
18,079ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy