Państwo Islamskie ukamienowało za "cudzołóstwo" cztery zgwałcone kobiety. Religia Pokoju. - PrawicowyInternet.pl
środa, 8 lipca, 2020

Państwo Islamskie ukamienowało za “cudzołóstwo” cztery zgwałcone kobiety. Religia Pokoju.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ekstremiści ISIS zamordowali, poprzez ukamienowanie cztery kobiety pod zarzutem “cudzołóstwa”. Ich jedyną winą było to, że wcześniej zostały zgwałcone przez zwyrodniałych islamistów. 

Islamskie Państwo (ISIS) wykonało egzekucję w Mosulu w Iraku, północno-zachodniej prowincji Niniwa. Kobiety wcześniej zostały zatrzymane i oddane pod sąd składający się z członków ISIS. Sądzone były wedle prawa szariatu, które kilka dni temu sąd w Szwecji uznał za obowiązujące na terenie tego kraju). Wydano wyrok; publiczne ukamienowanie, bez podania jakichkolwiek szczegółów na temat ludzi, z którymi ofiary rzekomo dopuściły się “cudzołóstwa”. Wyrok wykonano na oczach tłumu ludzi.

Prawdopodobnie, ofiary zostały zgwałcone przez dżihadystów ISIS a następnie ukamienowane pod zarzutem cudzołóstwa. Podobne sytuacje mogą niedługo mieć miejsce w Europie. Dzisiaj nie dochodzi jeszcze do publicznego kamieniowania ludzi ale gwałty islamskiego bydła na Europejkach to już codzienność: „Kobiety powinny być posłuszne” tak islamiści podsumowali gwałt na 17-latce w Belgii.

Źródła: http://www.jihadwatch.org/ http://aranews.net/

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,834FaniLubię
18,084ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy