w ,

Państwo Islamskie ukamienowało za „cudzołóstwo” cztery zgwałcone kobiety. Religia Pokoju.

Ekstremiści ISIS zamordowali, poprzez ukamienowanie cztery kobiety pod zarzutem „cudzołóstwa”. Ich jedyną winą było to, że wcześniej zostały zgwałcone przez zwyrodniałych islamistów. 

Islamskie Państwo (ISIS) wykonało egzekucję w Mosulu w Iraku, północno-zachodniej prowincji Niniwa. Kobiety wcześniej zostały zatrzymane i oddane pod sąd składający się z członków ISIS. Sądzone były wedle prawa szariatu, które kilka dni temu sąd w Szwecji uznał za obowiązujące na terenie tego kraju). Wydano wyrok; publiczne ukamienowanie, bez podania jakichkolwiek szczegółów na temat ludzi, z którymi ofiary rzekomo dopuściły się „cudzołóstwa”. Wyrok wykonano na oczach tłumu ludzi.

Prawdopodobnie, ofiary zostały zgwałcone przez dżihadystów ISIS a następnie ukamienowane pod zarzutem cudzołóstwa. Podobne sytuacje mogą niedługo mieć miejsce w Europie. Dzisiaj nie dochodzi jeszcze do publicznego kamieniowania ludzi ale gwałty islamskiego bydła na Europejkach to już codzienność: „Kobiety powinny być posłuszne” tak islamiści podsumowali gwałt na 17-latce w Belgii.

Źródła: http://www.jihadwatch.org/ http://aranews.net/

https://www.youtube.com/watch?v=9tNv0ewhxeY

5 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szykują się zamachy w Paryżu, Londynie i Berlinie? ISIS wysłało do UE ok. 60 terrorystów udających uchodźców.

„Przeproś ją kur*a!” Polak bohaterem szwedzkiego eksperymentu na YouTube o przemocy wobec kobiet.