Państwo Islamskie ukamienowało za “cudzołóstwo” cztery zgwałcone kobiety. Religia Pokoju.

5
6094

Ekstremiści ISIS zamordowali, poprzez ukamienowanie cztery kobiety pod zarzutem “cudzołóstwa”. Ich jedyną winą było to, że wcześniej zostały zgwałcone przez zwyrodniałych islamistów. 

Islamskie Państwo (ISIS) wykonało egzekucję w Mosulu w Iraku, północno-zachodniej prowincji Niniwa. Kobiety wcześniej zostały zatrzymane i oddane pod sąd składający się z członków ISIS. Sądzone były wedle prawa szariatu, które kilka dni temu sąd w Szwecji uznał za obowiązujące na terenie tego kraju). Wydano wyrok; publiczne ukamienowanie, bez podania jakichkolwiek szczegółów na temat ludzi, z którymi ofiary rzekomo dopuściły się “cudzołóstwa”. Wyrok wykonano na oczach tłumu ludzi.

Prawdopodobnie, ofiary zostały zgwałcone przez dżihadystów ISIS a następnie ukamienowane pod zarzutem cudzołóstwa. Podobne sytuacje mogą niedługo mieć miejsce w Europie. Dzisiaj nie dochodzi jeszcze do publicznego kamieniowania ludzi ale gwałty islamskiego bydła na Europejkach to już codzienność: „Kobiety powinny być posłuszne” tak islamiści podsumowali gwałt na 17-latce w Belgii.

Źródła: http://www.jihadwatch.org/ http://aranews.net/

 

Komentarze:

komentarzy

5 KOMENTARZE

 1. nie ma to jak oceniać 1.5mld ludności świata za poczynania tworu stworzonego przez CIA i Mossad w liczbie 20tyś opłacanych najemników.

  idźmy dalej chrześcijaństwo: religia pokoju.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Ku_Klux_Klan_crimes

  albo jeszcze dalej. bo przecież większość nazistów była chrześcijanami.
  https://www.google.pl/search?tbm=isch&q=church+and+natzis&tbs=imgo:1&gws_rd=cr&ei=dr7EVqzXEYGR6ATEw5H4Cw

  http://www.spirituallysmart.com/bonhoeffer_hitler-1.jpg

  • Tyle, ze to te 1.5mld zyje gorzej niz chrzescijanie w sredniowieczu i to z wlasnego wyboru. Poza tym islam to nie religia a sysytem totalitarny i powinien byz zakazany podobnie jak faszyzm.

 2. To nie ludzie to bydlęta, zwyrodnialcy których trzeba wyplenić jak chwasty nie tylko z Europy ale nawet ze świata. Nie każdy muslim to terrorysta ale każdy terrorysta to muslim więc do dzieła. Ołów i napalm to najlepsze lekarstwo na to bydło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here