Islam. Zgwałcona dziewczynka musi poślubić gwałciciela albo zostać prostytutką.

3
88318

Krótki film, na którym islamista mówi co powinna zrobić dziewczynka, która została zgwałcona; może albo zostać prostytutką albo poślubić mężczyznę, który ją zgwałcił i spełniać wszystkie jego potrzeby. 

Za portalem Fronda.pl: “75% kobiet przebywających w więzieniach w Pakistanie odbywa karę za to, że stały się ofiarami gwałtu. 99% kobiet w Egipcie spotkało się z molestowaniem seksualnym” Prawie niemożliwe jest, aby w krajach, w których panuje szariat udowodnić gwałt. Jeśli oskarżony mężczyzna zaprzeczy zeznaniom ofiary, a kobieta nie znajdzie czterech świadków – sprawa zostanie umorzona. Co gorsza, jeśli kobieta oskarży mężczyznę o gwałt, sama może zostać postawiona przed sądem, ponieważ jej oskarżenie stanie się potwierdzeniem dokonanego przez nią aktu cudzołóstwa.

Sytuacja kobiet w Islamie jest tragiczna ale jeszcze gorsze jest podejście do kobiet wyznających inną wiarę. Mahomet pozwolił swoim wyznawcom wykorzystywać niemuzułmanki jako seksualne niewolnice. Prorok sam uprawiał ten proceder, miał bardzo dużą liczbę seksualnych niewolnic zdobytych w zwycięskich wojnach.

„Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!” (Koran 4:34).

 

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here