Islamiści zamordowali niemieckiego podróżnika. Nagranie z egzekucji trafiło do internetu! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Islamiści zamordowali niemieckiego podróżnika. Nagranie z egzekucji trafiło do internetu!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Islamscy terroryści ścięli niemieckiego żeglarza, który pod koniec ubiegłego roku został porwany przez ugrupowanie podległe ISIS.

Terroryści z ugrupowania Abu Sajaf opublikowali nagranie, na którym widać moment egzekucji, dokonanej na podróżującym w listopadzie 2016 roku wraz z towarzyszką, u wybrzeży Borneo, siedemdziesięciolatku Juergenie Kantnerze. Ciało zastrzelonej kobiety zostało odnalezione na dryfującym jachcie.

Islamiści zażądali za Niemca 600 tysięcy dolarów okupu. Termin jego złożenia minął w niedzielę. Władze filipińskie potwierdziły fakt egzekucji.

– Moja łódź to moje życie. Nie przejmuję się piratami i rządami –  mówił kilka lat temu Kantner, który w 2008 roku został porwany i przetrzymywany przez 50 dni przez piratów z Somalii.  Mimo tamtego zdarzenia był zdecydowany kontynuować swoją żeglarską przygodę, bez względu na wiążące się z tym niebezpieczeństwa.

Abu Sajaf to ugrupowanie owiane złą sławą ze względu na swoje brutalne praktyki, stosowane szczególnie wobec cudzoziemców – np. zamachy bombowe, wymuszenia i porwania dla okupu.

Za: pch24.pl, źródło: tvp.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy