Jacek Rostowski nie ma wyrzutów sumienia wobec osób oszukanych przez Amber Gold. Może nie ma sumienia? - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Jacek Rostowski nie ma wyrzutów sumienia wobec osób oszukanych przez Amber Gold. Może nie ma sumienia?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W wywiadzie dla TVN24 Rostowski podkreślił, że KNF, która jest ramieniem państwa, ostrzegała kilka miesięcy przed wybuchem afery, że Amber Gold jest piramidą finansową.

– Obywatele byli ostrzeżeni przez KNF. Było ostrzeżenie na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Wystarczyło się do Google’a popatrzeć – mówił minister finansów w rządzie Donalda Tuska. – Jeżeli ktoś chciał zainwestować (a przeciętna inwestycja była bardzo znacząca w Amber Gold), to zanim zainwestował, mógł bardzo łatwo sprawdzić, co to jest Amber Gold i by mu wyszło od razu na pierwszym miejscu w wyszukiwarce ostrzeżenie KNF – dodał.

Aferę AG nazwał „wielkim oszustwem”. Były minister finansów zapewnił, że ministerstwo, jakim kierował, współpracowało z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która w owym czasie prowadziła śledztwo.

Za: http://prawdaoambergold.pl/, źródło money.pl

Nie tylko Tusk, ale także Komorowski, Rostowski i Cichocki wiedzieli, że Amber Gold to lipa

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,230FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy