w ,

Jachira komentuje przejęcie Orlenu: “Polska jest jak Niemcy w momencie dojścia Hitlera do władzy”

Polski PKN Orlen przejmuje niemieckie wydawnictwo Polska Press. – Dzięki transakcji zyskamy dostęp do 17,4 mln użytkowników portali wchodzących w skład Grupy – przekazał w poniedziałek prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Zlikwidowano tym samym monopol Niemców na polską prasę lokalną. 

Ten fakt skomentowała czołowa intelektualistka Koalicji Obywatelskiej, która Polskę porównała do hitlerowskich Niemiec:

“W czasie kiedy Kaczyński z Orbanem wyprowadzają Polskę i Węgry z Unii Europejskiej, ja mam jednocześnie Komisję Środowiska i Zespół Parlamentarny dot. LGBT. Na Komisji polskie bagienko i pytania w stylu: „Jak duże szkody zwierzęta robią w miastach?”, zamiast pytania o szkody, jakie to my, ludzie wyrządzamy sobie i przyrodzie. Na Zespole dot. LGBT spotkanie europosłów i europosłanek z całej Europy. Są z różnych partii, ale wszyscy mili, uśmiechnięci i chcący naprawdę pomóc Polsce. Jak długo jeszcze będą mieli siłę i chęć, by nas wspierać? Jak myślicie, czy Unia będzie chciała umierać za Warszawę? Dzisiaj Polska po przejęciu prasy lokalnej przez PiS jest jak Niemcy w momencie dojścia Hitlera do władzy. Jeżeli się nie przeciwstawiłeś, to znaczy, że jesteś winny. Przyjdzie nam wszystkim za to zapłacić” 

TOK FM zatroskane

Radio należące do AGORY (Gazeta Wyborcza) również jest wyraźnie zatroskane – ogromna baza danych o użytkownikach” przestanie być w niemieckich rękach i trafi do polskiej firmy…

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Mocno o Durczoku: “Kolejny, który przegrał z wódą. Porażka w przypadku tego delikwenta musi być sromotna”

Kolejna ustawka dla mediów? Dziennikarz przyłapał Trzaskowskiego!