Jak Serbom "skradziono" Kosowo. Poznaj niepoprawną politycznie historię (WIDEO) - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Jak Serbom “skradziono” Kosowo. Poznaj niepoprawną politycznie historię (WIDEO)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Polecamy Państwa uwadze film “Skradzione Kosowo”, nakręcony przez czeską publiczną telewizję i wielokrotnie usuwany z internetu (przez cenzorów). Film przedstawia ciężkie losy Serbów, nękanych najpierw przez Osmanów, którzy w zamian za masową konwersję Albańczyków na Islam nadawali im przywileje i ziemię, później przez nazistów, komunistów i w końcu NATO.

Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy o Kosowie słyszeli niewiele, a chcą poznać genezę obecnych stosunków między buńczucznymi Albańczykami, którzy co rusz wysuwają kolejne roszczenia terytorialne, a pozostałymi narodami bałkańskimi.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,226FaniLubię
17,873ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy