w

Jaki w PE: Jaka ideologia pochłonęła najwięcej ofiar w historii świata? [WIDEO]

Fot. Twitter

Patryk Jaki postanowił przypomnieć europejskim politykom trochę faktów na temat historii. Zaznaczył on, że ideologią, która pochłonęła najwięcej ofiar na świecie jest komunizm, a mimo to wielu eurokratów bardzo chętnie się do niego odwołuje. Europoseł dodał, iż walka z Bogiem, chrześcijaństwem, rodziną i wolnością jest już znana od lat, a teraz niestety nabiera nowego, unijnego znaczenia.

– Jaka ideologia pochłonęła najwięcej ofiar w historii świata? Otóż tą ideologią był komunizm. Komunizm, który – jak rozumiem Wam nie przeszkadza – bo pełno tutaj ludzi, którzy odwołują się do tej ideologii. W tym jak rozumiem również w rządzie koalicyjnym w Hiszpanii, to wam w ogóle nie przeszkadza. A przypomnijmy na jakich wartościach opierał się komunizm. Na walce z Bogiem i chrześcijaństwem, walce z rodziną, wolnością i prawdziwymi fundamentami europejskimi, które są trzy od ponad dwóch tysięcy lat: filozofia grecka, rzymskie prawo, chrześcijaństwo. Na tym zbudowano pokój w Europie. – powiedział Jaki.

– W Polsce są takie same rozwiązania jak w innych państwach, tylko wam to przeszkadza, bo mówicie: “może i są, ale oni mają gorszą kulturę i tradycję”. To są właśnie poglądy rasistowskie, które doprowadziły do wszystkich wojen w Europie. Nie idźcie tą drogą! Prawdziwa demokracja polega na tym, że słuchacie ludzi, a nie wyobrażacie sobie, że tylko wy będziecie decydować o tym, kto tak naprawdę będzie rządził w poszczególnych krajach. – dodał europoseł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Romanowski: Polityka klimatyczna UE służy niemieckim interesom

Bąkiewicz: Trzaskowski to symbol łamania wolności zgromadzeń