w

Janusz Kowalski: Niemcy są najbardziej skompromitowanym państwem w UE [WIDEO]

Fot. Twitter

Postępowanie Niemiec jako przewodnika w Unii Europejskiej pozostawia w ostatnim czasie wiele do życzenia w kontekście moralnym. W mocnym tonie w tym temacie postanowił wypowiedzieć się w programie “Minęła 20” Janusz Kowalski. Poseł Solidarnej Polski określił naszych zachodnich sąsiadów jako najbardziej skompromitowane państwo w UE, zarzucając im przede wszystkim zakłamanie.

– Niemcy są najbardziej skompromitowanym państwem w UE. Ja tak zakłamanego państwa nie znam. We wszystkim co mówią, mówią nieprawdę. Atakują Polskę za brak praworządności, a mają najbardziej upolityczniony system wyboru sędziów. Atakują Polskę za sprawy mniejszości, a odbierają prawo milionom Polaków mieszkającym w Niemczech – prawo do nauki języka polskiego. Atakują Polskę za gaz, chcą naszego gazu, a sami z Putinem robili interesy. – wymieniał Kowalski.

Jest to najbardziej zakłamane państwo i z kłamcami, oszustami trzeba rozmawiać twardo. W mojej ocenie dzisiejsze słowa Niemców, którzy mówią, że chcą wziąć odpowiedzialność za Europę, odebrać Polsce i innym państwom prawo weta. Jest to przejaw hipokryzji i kompletnego szaleństwa. – dodał polityk Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wiceminister Michał Woś: Kończymy z patologiami w więziennictwie [WIDEO]

Mariusz Gosek: Europa się federalizuje, Polska ma być podległym landem