w

Janusz Kowalski: Odrzucam skundlone myślenie i politykę Platformy Obywatelskiej [WIDEO]

Fot. Twitter

Janusz Kowalski na antenie TVP INFO w bardzo mocnych słowach odniósł się do postawy Platformy Obywatelskiej względem strony niemieckiej. Stwierdził on, że odrzuca skundlone myślenie i politykę opozycyjną. Poseł Solidarnej Polski dodał, że Polska jest obecnie szantażowana przez eurokratów z Ursulą von der Leyen na czele, a ze strony PO wciąż słyszymy ataki wymierzone w nasz kraj.

– Użyję bardzo mocnych słów. Odrzucam to skundlone myślenie PO, tę skundloną politykę. Polska jest szantażowana przez eurokratów, przez Ursulę von der Leyen. Natomiast ze strony polityka Platformy Obywatelskiej słyszymy nadal ataki na swoją Ojczyznę, ataki na Polskę, żądanie podporządkowania rządu RP szantażystom z Brukseli i jeszcze słyszymy, że do rodziny politycznej polityka PO należy der Leyen, która w latach 2013-2019 realizowała proputinowską politykę. Coś tutaj jest nie tak. – powiedział Kowalski.

– To w jaki sposób PO jest de facto już przybudówką CDU, czy można powiedzieć w ogóle Berlina i realizuje proniemiecką politykę, że w żądnej sprawie nie potrafi stanąć po stronie RP jest czymś po prostu niesłychanym. – zakończył poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Matecki: Amnesty International powinno zostać w Polsce i Europie zaorane po same fundamenty

Trump: W szkole nie możesz uczyć o Biblii, ale możesz uczyć dzieci, że mężczyźni mogą zajść w ciążę [WIDEO]