Jarosław Kaczyński: o Witoldzie Pileckim powinien powstać HOLLYWOODZKI FILM! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Jarosław Kaczyński: o Witoldzie Pileckim powinien powstać HOLLYWOODZKI FILM!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Szczecinie miałem dzisiaj zaszczyt oglądać prapremierę monodramu “Melduję Tobie Polsko! – Rotmistrz Pilecki”, w którym Przemysław Tejkowski w sposób genialny odtworzył postać mojego największego autorytetu; rotmistrza Witolda Pileckiego. Na tym uroczystym spotkaniu, w Szczecińskiej Filharmonii, gościli weterani Armii Krajowej a wśród nich p. Danuta Szyksznian-Ossowska – pseudonim “Sarenka” ale również prezes Prawa i Sprawiedliwości: Jarosław Kaczyński.

Moją szczególną uwagę zwróciła wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego będąca jednocześnie obietnicą, przytoczę jej fragment: “Można pokazać dzieje tego człowieka, także w skali naprawdę światowej! I polskie państwo powinno umieć do tego doprowadzić! Ktoś powie, “jak?”. Odpowiem; hollywoodzki film!, z wielkimi znanymi w świecie aktorami, z wielkim, znanym w świecie reżyserem. Oczywiście to wymaga wysiłku, to wymaga zgromadzenia wielkich środków (nie z budżetu przecież). Ale potrafimy to zrobić! Jestem o tym przekonany! Jestem przekonany, że ta Polska, która przed nami, będzie potrafiła to zrobić!”

► Trzymam za słowo, że po wygranych wyborach zrobicie wszystko aby taki film powstał, bo dość pokazywania Polaków jako tchórzliwych morderców Żydów. Warto wspomnieć, że to Lech Kaczyński nadał rtm. Pileckiemu pośmiertny Order Orła Białego! I to od rządów Prawa i Sprawiedliwości w 2005 roku szerzej zaczęło się mówić o bohaterskie Żołnierzy Wyklętych, Powstańców Warszawskich ale również szeregowych, anonimowych działaczy “Solidarności”.


Jarosław Kaczyński oddaje hołd rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu!


Warto również przeczytać:
WSPANIAŁE przemówienie prezydenta ANDRZEJA DUDY – premiera filmu „PILECKI”
Film o rtm. Pileckim trafił do kin w całej Polsce

Danuta-Szyksznian-Ossowska

JarosławKaczyńskiwSzczecinie

Zapraszam do obejrzenia nagranych przeze mnie fragmentów spektaklu:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,585FaniLubię
18,051ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy