w , ,

JKM: Amerykanie popierają dekret Trumpa o niewpuszczaniu islamskich imigrantów do USA!

Podczas dzisiejszego briefingu prasowego w Sejmie europoseł Janusz Korwin-Mikke odniósł się do ostatnich decyzji prezydenta USA Donalda Trumpa. Zwracał uwagę na to, że 45. Prezydent Stanów Zjednoczonych przystąpił do szybkiej realizacji swoich wyborczych obietnic.

– Jego ekscelencja Donald Trump w krótkim czasie podjął bardzo wiele decyzji. Przede wszystkim cofnął decyzję pana Baracka Husseina Obamy o przyznaniu 221 milionów dolarów dla Palestyny – mówił prezes Wolności Janusz Korwin-Mikke. Chodzi o decyzję administracji prezydenta Obamy, która w ciągu ostatnich godzin swojej pracy przekazała Palestynie 221 mln dolarów, o czym informowała agencja Associated Press, powołując się na urzędników państwowych.

– Jest to niesłychanie ważna sprawa. Pan Barack przyznał te pieniądze, kiedy odchodził z urzędu, dosłownie w ostatnim momencie, a Donald Trump ją teraz cofnął.
Europoseł Korwin-Mikke wskazał: Decyzja pana Obamy była skandaliczna, ale decyzja JE Donalda Trumpa jest również skandaliczna. Wyjaśnił: Kto teraz będzie wierzył w obietnice pana Trumpa, skoro z tego wynika, że kolejny prezydent USA może ich nie dotrzymać. Mimo wszystko państwo powinno dotrzymywać zaciągniętych zobowiązań.
Prezes Wolności odniósł się także do dekretu podpisanego w piątek przez Donalda Trumpa. Przewiduje on wstrzymanie przez okres 90 dni wydawania amerykańskich wiz obywatelom krajów muzułmańskich mających problemy z terroryzmem i dotyczy to obywateli Iraku, Syrii, Iranu, Sudanu, Libii, Somalii i Jemenu.

– Dekret o niewpuszczaniu imigrantów do USA budzi oburzenie części obywateli, ale większość Amerykanów niewątpliwie jest za tym rozwiązaniem, ponieważ imigranci dopuszczają się licznych nadużyć systemu świadczeń socjalnych. To bardzo oburza ciężko pracujących Amerykanów – mówił prezes Korwin-Mikke. – Media w Polsce wyraźnie akcentują oznaki sprzeciwu części amerykańskiego społeczeństwa przeciwko decyzjom Donalda Trumpa, ale zdecydowana większość Amerykanów w tej sprawie jednak pana Trumpa popiera.

Europoseł Korwin-Mikke powiedział: Pan Barack Hussein Obama jest muzułmaninem, stąd jego sympatie do Palestyny krajów arabskich itd. Natomiast prezydent Trump ma stanowisko zdecydowanie antyislamskie.
– Kluczem do problemu imigrantów są świadczenia socjalne, które powodują, że do kraju – zamiast ludzi, którzy chcą pracować, przyjeżdżają ludzie, którzy chcą zasiłków – mówił Janusz Korwin-Mikke. Dodał także: W Polsce zasiłki są na szczęście dość niskie, w związku z czym nie przyciągają jak miód imigrantów. Jeśli byłyby wyższe, to mielibyśmy potężny natłok na granicy.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Protest Polonii pod siedzibą ZDF! “GOEBBELS W LONDYNIE – DOŚĆ NIEMIECKICH KŁAMSTW!”

TW „Bolek” to Lech Wałęsa – potwierdza Instytut Pamięci Narodowej!