Kaczyński: ,,Tusk może stanąć w obliczu zarzutów karnych” - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Kaczyński: ,,Tusk może stanąć w obliczu zarzutów karnych”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ostre słowa Kaczyńskiego: ,,Tusk może stanąć w obliczu zarzutów karnych”. ,,Pucz przeprowadzony przez wąską grupę z bezpośrednim udziałem mediów”. Jarosław Kaczyński w tygodniku ,,W Sieci” komentował ostatnie wydarzenia w Polsce. – To była próba puczu – mówił o tym, co w ostatnim czasie robiła opozycja.

Trzeba to nazwać wprost: to było próba puczu. Sygnały o takiej możliwej próbie przejęcia władzy docierały już do nas wcześniej. (…) To była poważna próba sparaliżowania władzy w sposób siłowy, niedemokratyczny. Jej podstawą było założenie, że nie uchwalimy budżetu – mówił, dodając, że opozycja wzoruje się na ukraińskim Majdanie.

Chcę jasno powiedzieć: nie złamią nas. Po naszej stronie jest wielka determinacja, silny mandat społeczny. Nie zdołają nas zatrzymać w naprawie państwa. No i najważniejsze: to była poważna próba puczu, ale przeprowadzana przez dość wąskie w sumie grupy – podkreślał.

Media osiągnęły dno. Po pierwsze, brały bezpośredni udział w próbie puczu, próbie ataku na Sejm (…), po drugie, potem pokazywały to, co się stało, w sposób całkowicie zakłamany – dodawał.

Odniósł się również do kandydatury Donalda Tuska na kolejną kadencję w Radzie Europejskiej.

– Ja bym tego nie zrobił i mówię to jasno. To człowiek, który wedle mojej wiedzy może stanąć w obliczu zarzutów karnych i wedle mojej wiedzy nie chodzi tylko o Smoleńsk – komentował.

Za: http://niezlomni.com/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy