Screen Twitter
w ,

KOMPROMITACJA! Kosiniak-Kamysz nie wziął udziału w głosowaniu nad projektem ustawy PSL, bo udzielał wywiadu w TVN!

​”Prawdziwa tarcza antykryzysowa” pozwoli uratować polską gospodarkę” – powiedział Władysław Kosiniak – Kamysz, przedstawiając projekt przygotowany przez PSL i Kukiz’15. Kosiniak-Kamysz wskazał, że do walki z kryzysem potrzebne jest kompleksowe rozwiązanie, które – z jednej strony – musi wspierać niewydolny i nadmiernie obciążony system ochrony zdrowia, z drugiej zaś – pracowników i przedsiębiorstwa.

Piękne słowa? Piękne zapowiedzi? Tylko szkoda, że nawet nie wziął udziału w głosowaniu nad tym projektem! Dlaczego? Ponieważ w tym czasie udzielał wywiadu TVN24! To jest kompromitacja Kosiniaka nie tylko jako kandydata na prezydenta, również jako polityka.

„Koalicja Polska czyli PSL i @KosiniakKamysz zgłaszają projekt ustawy. Mówią ze jest niezwykle ważny, istotny. Nazywają go prawdziwą tarczą antykryzysową. I co? I zamiast głosować za swoją ustawą – Prezes PSL udziela w tym czasie wywiadu w TVN24” – pisze na Twitterze poseł Solidarnej Polski Jan Kanthak i zamieszcza screen dokumentujący, że Kosiniak nie wziął udziału w głosowaniu.

„Prawdziwy mąż stanu” – jeden z internautów komentuje zachowanie Kosiniaka-Kamysza, dla którego wystąpienie w mediach okazało się ważniejsze od zagłosowania w Sejmie nad własnym, zachwalanym przez siebie, projektem ustawy…

https://twitter.com/TobekTobek1/status/1247577690191933447

Na nieudolności PO w czasie kryzysu zyskuje PSL. Przypominam czym jest ta partia. Ku przestrodze!

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Z celebrytki po podstawówce robią specjalistkę od prawa konstytucyjnego. Media w amoku!

Ale WSTYD! Żona lidera PO Katarzyna Kuczyńska-Budka miała pobierać nienależne świadczenia z ZUS!