Koniec szwedzkiego raju? Policjanci, strażacy i sanitariusze są atakowani przez imigrantów! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Koniec szwedzkiego raju? Policjanci, strażacy i sanitariusze są atakowani przez imigrantów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Nasila się problem przemocy wymierzonej przeciwko policji w Szwecji. W skandynawskim kraju istnieje 14 stref, gdzie państwowym służbom grozi niebezpieczeństwo. Znacząco nasiliły się także ataki na strażaków i sanitariuszy. Strefy, gdzie funkcjonariusze publiczni są zagrożeni wyróżniają się znaczącym udziałem populacji imigrantów. Szwedzkie media boją się jednak nazywać rzeczy po imieniu. Wolą mówić o zagrożeniu ze strony „młodzieży”.

W niektórych strefach szwedzkie służby pożarnicze i sanitarne interweniują wyłącznie w asyście policji. Dochodzi bowiem do ataków z użyciem noży, pocisków, a nawet – przynajmniej w jednym przypadku – granatów ręcznych. Tego typu przypadki zdarzają się już od dawna. Obecnie jednak ich częstotliwość istotnie wzrosła.

ZOBACZ: Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

10 maja szwedzka policjantka została pchnięta nożem przez mieszkańców miejscowości Boras, gdy reagowała na skargę dotyczącą wywoływania pożarów przez tamtejszą „młodzież”. Chuligani napadli także na jej kolegów oraz policyjny samochód. Atakowani są również sanitariusze i strażacy.

Strefy, gdzie porządek prawny de facto nie obowiązuje, znane jako „no go zones”, określa się w Szwecji jako „kłopotliwe rejony”. Media unikają zrzucania winy na imigrantów, określając napastników neutralnym mianem „młodzieży”.

nogoszwecja
Strefy NO GO w Szwecji

Tego typu strefy stanowią problem nie tylko w Szwecji, lecz także w innych krajach ze znacznym odsetkiem ludności imigrantów. W 2015 r. Gatesone Institute opublikował raport dotyczący no-go zones we Francji. Są to regiony, gdzie policja i żandarmeria nie jest w stanie wymusić przestrzegania krajowego ładu prawnego. Panuje w nich szariat – islamskie prawo religijne. Mówi się o alternatywnym społeczeństwie islamskim inspirowanym przez radykalnych muzułmańskich kaznodziejów.

Za: pch24.pl Źródła:  breitbart.com / gatestoneinstitute.org

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,852FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy