Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Alvesta to mała miejscowość w Szwecji zamieszkana przez około 7000 mieszkańców. Od kiedy powstał tam ośrodek dla azylantów, w którym zamieszkują nielegalni imigranci z krajów arabskich, życie mieszkańców zmieniło się w koszmar. Całkiem niedawno w szkole podstawowej 10-letni imigrant zgwałcił swoją szwedzką koleżankę. Dyrektor, tłumaczył, że to normalne zachowanie chłopców w tym wieku. W tym samym mieście, w styczniu doszło do kolejnej zbrodni, dwóch imigrantów zgwałciło 12-latka. Całe zajście nagrali telefonem komórkowym (Imigranci przybywający do Norwegii mają w telefonach filmy z egzekucji, z ucinania głów i zdjęcia martwych dzieci!)

Za: dailymail.co.uk

Sprawa jest o tyle bulwersująca, że do zdarzenia doszło w zarządzanym przez szwedzkie władze ośrodku dla imigrantów, czyli to władze władze Szwecji odpowiadają za zniszczone życie dziecka. Dlaczego? Gwałciciele podawali się za 15-latków, gdy zbadano ich rzeczywisty wiek (na podstawie uzębienia) okazało się, że są znacznie starsi! Jeden z nich na swoim profilu internetowym miał wpisany rok urodzenia: 1971! Czyli ma 45 lat! W związku z tym, że w szwedzkich dokumentach mieli wpisane, że mają 15 lat – jeden z nich był współlokatorem 12-latka. Co dowiadujemy się z tej jednej sceny?

12-latek był bity i gwałcony przez zwyrodnialców. Prawdopodobnie nie mówił po angielsku i nawet nie miał jak się poskarżyć władzom ośrodka. Ile takich dzieci jest molestowanych w całej Europie w ośrodkach dla imigrantów? Ilu parszywych pedofilów niszczy dziecięce psychiki i pozostaje bezkarnym? Ile takich faktów jest tuszowanych przez władze i media aby nie powodować “nienawiści” w stosunku do imigrantów?

W Szwecji w wieku 15-17 lat można liczyć na łagodny wyrok i nie idzie się do więzienia. Jest się łagodniej traktowany jako młodociany, więc hulaj dusza, diabła nie ma, można gwałcić i rabować. 

Źródła: dailymail.co.uk – breitbart.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,509FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy