Za: 100percentfedup.com/
w ,

Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

Alvesta to mała miejscowość w Szwecji zamieszkana przez około 7000 mieszkańców. Od kiedy powstał tam ośrodek dla azylantów, w którym zamieszkują nielegalni imigranci z krajów arabskich, życie mieszkańców zmieniło się w koszmar. Całkiem niedawno w szkole podstawowej 10-letni imigrant zgwałcił swoją szwedzką koleżankę. Dyrektor, tłumaczył, że to normalne zachowanie chłopców w tym wieku. W tym samym mieście, w styczniu doszło do kolejnej zbrodni, dwóch imigrantów zgwałciło 12-latka. Całe zajście nagrali telefonem komórkowym (Imigranci przybywający do Norwegii mają w telefonach filmy z egzekucji, z ucinania głów i zdjęcia martwych dzieci!)

Za: dailymail.co.uk

Sprawa jest o tyle bulwersująca, że do zdarzenia doszło w zarządzanym przez szwedzkie władze ośrodku dla imigrantów, czyli to władze władze Szwecji odpowiadają za zniszczone życie dziecka. Dlaczego? Gwałciciele podawali się za 15-latków, gdy zbadano ich rzeczywisty wiek (na podstawie uzębienia) okazało się, że są znacznie starsi! Jeden z nich na swoim profilu internetowym miał wpisany rok urodzenia: 1971! Czyli ma 45 lat! W związku z tym, że w szwedzkich dokumentach mieli wpisane, że mają 15 lat – jeden z nich był współlokatorem 12-latka. Co dowiadujemy się z tej jednej sceny?

12-latek był bity i gwałcony przez zwyrodnialców. Prawdopodobnie nie mówił po angielsku i nawet nie miał jak się poskarżyć władzom ośrodka. Ile takich dzieci jest molestowanych w całej Europie w ośrodkach dla imigrantów? Ilu parszywych pedofilów niszczy dziecięce psychiki i pozostaje bezkarnym? Ile takich faktów jest tuszowanych przez władze i media aby nie powodować „nienawiści” w stosunku do imigrantów?

W Szwecji w wieku 15-17 lat można liczyć na łagodny wyrok i nie idzie się do więzienia. Jest się łagodniej traktowany jako młodociany, więc hulaj dusza, diabła nie ma, można gwałcić i rabować. 

Źródła: dailymail.co.uk – breitbart.com

https://www.youtube.com/watch?v=9tNv0ewhxeY&list=PLpBgTSnFz5mn-vF4ebkz4YCqGWyrwcDiY&index=41

Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Co? Gdzie? Kiedy? Lista z całej Polski!

Znikający (niewygodni) generałowie w III RP.