Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

10
10462

Alvesta to mała miejscowość w Szwecji zamieszkana przez około 7000 mieszkańców. Od kiedy powstał tam ośrodek dla azylantów, w którym zamieszkują nielegalni imigranci z krajów arabskich, życie mieszkańców zmieniło się w koszmar. Całkiem niedawno w szkole podstawowej 10-letni imigrant zgwałcił swoją szwedzką koleżankę. Dyrektor, tłumaczył, że to normalne zachowanie chłopców w tym wieku. W tym samym mieście, w styczniu doszło do kolejnej zbrodni, dwóch imigrantów zgwałciło 12-latka. Całe zajście nagrali telefonem komórkowym (Imigranci przybywający do Norwegii mają w telefonach filmy z egzekucji, z ucinania głów i zdjęcia martwych dzieci!)

Za: dailymail.co.uk

Sprawa jest o tyle bulwersująca, że do zdarzenia doszło w zarządzanym przez szwedzkie władze ośrodku dla imigrantów, czyli to władze władze Szwecji odpowiadają za zniszczone życie dziecka. Dlaczego? Gwałciciele podawali się za 15-latków, gdy zbadano ich rzeczywisty wiek (na podstawie uzębienia) okazało się, że są znacznie starsi! Jeden z nich na swoim profilu internetowym miał wpisany rok urodzenia: 1971! Czyli ma 45 lat! W związku z tym, że w szwedzkich dokumentach mieli wpisane, że mają 15 lat – jeden z nich był współlokatorem 12-latka. Co dowiadujemy się z tej jednej sceny?

12-latek był bity i gwałcony przez zwyrodnialców. Prawdopodobnie nie mówił po angielsku i nawet nie miał jak się poskarżyć władzom ośrodka. Ile takich dzieci jest molestowanych w całej Europie w ośrodkach dla imigrantów? Ilu parszywych pedofilów niszczy dziecięce psychiki i pozostaje bezkarnym? Ile takich faktów jest tuszowanych przez władze i media aby nie powodować “nienawiści” w stosunku do imigrantów?

W Szwecji w wieku 15-17 lat można liczyć na łagodny wyrok i nie idzie się do więzienia. Jest się łagodniej traktowany jako młodociany, więc hulaj dusza, diabła nie ma, można gwałcić i rabować. 

Źródła: dailymail.co.uk – breitbart.com

Komentarze:

komentarzy

10 KOMENTARZE

 1. […]  Oczywiście to straszne, że dzieciom robią taką papkę w głowie. Całą winę ponoszą za to ich rodzice bądź islamscy radykałowie ale nie chciałbym aby tak wychowane dziecko nagle znalazło się w jednej klasie z moim dzieckiem. Jest to analogiczna podobna do romskich dzieci, które zmuszane są do chodzenia do polskich szkół. Skutkuje to tym, że bardzo często 15 latkowie nadal przesiadują w podstawówce, w jednej klasie z 10 latkami i nadal nie potrafią czytać i pisać. Każdy kto spotkał się na żywo z taką sytuacją doskonale wie jakie to zagrożenie dla młodszych dzieci. Sytuacja z imigrantami jest niestety jeszcze trudniejsza, większość z nich nie ma legalnych dokumentów tożsamości i celowo zaniżają swój wiek. Tak w tym przypadku kiedy prawie 40 letni mężczyzna wylądował w ośrodku dla nastolatków i zgwałcił 12-latka. […]

 2. […] Do zdarzeń miało dojść w dzielnicy Glowen, w gminie Prignitz (Brandenburgia). Sytuacja w szwedzkich, niemieckich czy brytyjskich szkołach wygląda obecnie następująco; imigranci przybywający do Europy albo wcale nie mają ze sobą dokumentów albo mają je sfałszowane. Celowo obniżają swój wiek mając świadomość, że w przypadku popełnienia przestępstw i wykroczeń młodociani są traktowani łagodniej. Dochodzi do takich sytuacji, że 30 latek przebywa z dziećmi w ośrodku dla nieletnich i je zwyczajnie gwałci: Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to! […]

 3. Islam domaga się, aby szariat był przyjęty na całym świecie. Siłą bądź
  stopniową, podstępną i cierpliwą polityką. Czym jest owy szariat?
  Szariat to prawo islamskie. Według niego: 1. Nie ma wolności słowa 2.
  Nie ma wolności myśli 3. Nie ma wolności prasy 4. Nie ma wolności sztuki
  5. Wolno bić kobiety 6. Kafir, czyli niewierny (my wszyscy) musi być
  obywatelem drugiej kategorii, musi płacić podatek w wysokości 50%
  pochodów, nie wolno mu posiadać broni, ma obowiązek schodzić z drogi
  muzułmaninowi oraz strzyc się w sposób upokarzający, jak i wiele, wiele
  innych wymogów…

  • No to już nas do tego przygotowują. Już mamy obywateli gorszego sortu. Na dzielenie się z muzułmanami 50% dochodem to raczej Urząd Skarbowy na to nie pójdzie !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here