Kukiz'15, Wolność, Ruch Narodowy - oto czołówka sondażu wyborczego przeprowadzonego na polskich stadionach! Komentarz Roberta Anackiego. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Kukiz’15, Wolność, Ruch Narodowy – oto czołówka sondażu wyborczego przeprowadzonego na polskich stadionach! Komentarz Roberta Anackiego.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Robert Anacki: Zostałem poproszony o komentarz do wyników sondażu przeprowadzonego przez Sport Analytics, poniżej treść. A co Wy uważacie na temat takiego rozkładu poparcia wśród polskich kibiców?

Wyniki przeprowadzonego sondażu nie są dla nas zaskoczeniem, wręcz przeciwnie są potwierdzeniem faktu, że środowisko kibiców w sposób jednoznaczny utożsamia się z wartościami narodowymi, które dla nas, konserwatywnych-liberałów są czymś ponadczasowym. Nie jesteśmy państwowcami, staramy się patrzeć w przyszłość, szanując przeszłość i czerpiąc z niej naukę. Niezwykle cieszy nas, że środowisko kibiców w sposób zdecydowany i jednoznaczny potrafi wyrazić własne zdanie oraz określić swoje stanowisko, chociażby w materii przywracania pamięci prawdziwym bohaterom narodowym. To dzięki kibicom symbole narodowe odzyskują należne im miejsce w przekazie dla młodego pokolenia.

Jako Partia Wolność kibicujemy takim postawom.
Czołem Wielkiej Polsce.

Wyniki sondażu:

Kukiz”15 – Paweł Kukiz 24%
Wolność – Janusz Korwin-Mikke 19%
Ruch Narodowy – Robert Winnicki 16.5%
Prawo i Sprawiedliwość – Jarosław Kaczyński 13.3%
Platforma Obywatelska – Grzegorz Schetyna 4.9 %
.Nowoczesna – Ryszard Petru 4.2 %
Razem – Adrian Zandberg 1 %
SLD – Włodzimierz Czarzasty 0.9 %
Prawica RP – Marek Jurek 0.8 %
Kongres Nowej Prawicy – Stanisław Żółtek 0.5 %
PSL – Władysław Kosiniak-Kamysz 0.4 %
Twój Ruch – Janusz Palikot 0.3 %
Zieloni – Marek Kossakowski 0.1 %
Unia Europejskich Demokratów – Elżbieta Binczycka 0.1 %
Inny komitet 1.9 %
Nie głosuje 6.8 %
Nie wiem 5.4 %

Za: http://sportanalytics.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,233FaniLubię
17,864ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy