BIAŁO-CZERWONE MORZE PATRIOTÓW – moja relacja z Marszu Niepodległości 2017
w , , , ,

Lis, Michnik, Tusk mają na rękach krew samobójcy. Gloryfikowanie samobójcy jest skrajnie NIEMORALNE!

Media samobójcę przedstawiają jako bohatera. To jest skrajnie niebezpieczne i niemoralne. Promowanie takich zachowań jako „bohaterskich”, „godnych naśladowania”, szczególnie przez „księży” takich jak Boniecki, jest NIEMORALNE i zwyczajnie prowadzi do kolejnych samobójstw. Polityczne granie czyjąś tragiczną śmiercią jest arcypodłe.
KKK 2280 Każdy jest odpowiedzialny przed Bogiem za swoje życie, które od Niego otrzymał. Bóg pozostaje najwyższym Panem życia. Jesteśmy obowiązani przyjąć je z wdzięcznością i chronić je ze względu na Jego cześć i dla zbawienia naszych dusz. Jesteśmy zarządcami, a nie właścicielami życia, które Bóg nam powierzył. Nie rozporządzamy nim.

KKK 2281 Samobójstwo zaprzecza naturalnemu dążeniu istoty ludzkiej do zachowania i przedłużenia swojego życia. Pozostaje ono w głębokiej sprzeczności z należytą miłością siebie. Jest także zniewagą miłości bliźniego, ponieważ w sposób nieuzasadniony zrywa więzy solidarności ze społecznością rodzinną, narodową i ludzką, wobec których mamy zobowiązania. Samobójstwo sprzeciwia się miłości Boga żywego.

KKK 2282 Samobójstwo popełnione z zamiarem dania „przykładu”, zwłaszcza ludziom młodym, nabiera dodatkowo ciężaru zgorszenia. Dobrowolne współdziałanie w samobójstwie jest sprzeczne z prawem moralnym. Ciężkie zaburzenia psychiczne, strach lub poważna obawa przed próbą, cierpieniem lub torturami mogą zmniejszyć odpowiedzialność samobójcy.

KKK 2283 Nie powinno się tracić nadziei dotyczącej wiecznego zbawienia osób, które odebrały sobie życie. Bóg, w sobie wiadomy sposób, może dać im możliwość zbawiennego żalu. Kościół modli się za ludzi, którzy odebrali sobie życie.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Nie sądze, żeby akurat Lisowi, Michnikowi czy Tuskowi dało się przemówić do rozsądku. Lis i Tusk to niemiecka agentura, Michnik to lobby żydowskie. Wszyscy razem to zażarci antypolacy, którzy prowadzą z nami wojne historyczną i gospodarczą. W pełni się zgadzam, że to oni są odpowiedzialni za to bezsensowne samospalenie człowieka i powinni być sądzeni za przyczynienie się do śmierci człowieka. Potrzebna nam reforma sądownictwa!!!!!!

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Działania hybrydowe w trosce o „polską praworządność”

Wiceminister sprawiedliwości Michał Woś rozjeżdża senatora PO ws. reformy sądownictwa! [WIDEO]