w , ,

Londyn: porwanie, gwałt, brutalne morderstwo – tak wygląda „honor” w wykonaniu islamistów

Brytyjska policja zatrzymała Mujahada A. – islamistę, który porwał, brutalnie zgwałcił a potem w bestialski sposób zamordował 19-letnią Celine Dookhran. Zrobił to, ponieważ musiał… zachować się honorowo. Kobieta zaczęła bowiem spotykać się z chłopakiem, który wyznawał inny odłam islamu, za co zwyrodnialec postanowił ją „przykładnie ukarać”.

O śmierci Hinduski poinformowała 21-letnia kobieta, która cudem uniknęła mordu z rąk wyznawcy Allaha. Ona również została porwana i zgwałcona przez Mujahada A., jednak cudem udało jej się uciec i uniknąć śmierci.

Mujahad A. zamordował 19-latkę podrzynając jej gardło. Następnie poćwiartował jej ciało i schował w zamrażarce.

ZOBACZ: Brawo! Czarnoskóry zgwałcił Chinkę, Chińczycy odcięli mu penisa. Tak powinni kończyć gwałciciele!

Oprócz 33-letniego mordercy policja zatrzymała również 28-letniego Vincenta T., oskarżonego o pomoc w uprowadzeniu obu kobiet. Obaj mężczyźni zostali aresztowani. Rozprawa została wyznaczona na 21 sierpnia.

Zdaniem policji i brytyjskich mediów mord dokonany przez islamistę to tzw. „zabójstwo honorowe”, które mahometanie motywują chęcią „zmycia hańby”, jakiej dopuścili się wyznawcy Allaha przez swoje „niewłaściwe zachowanie”. Jak podaje portal radiozet.pl „czasami do zabójstwa wystarczy samo podejrzenie, że doszło do takiego zachowania. Ofiarami bywają w większości młode kobiety, najczęściej żyjące w społecznościach bądź kulturach, w których reputacja kobiety (żony, córki) stanowi o reputacji rodziny. Zabójstwo w obronie honoru rodziny popełniane jest przez męskich członków rodziny, tj. ojców, braci, wujów, kuzynów”.

Za: pch24.pl, źródło: radiozet.pl

Molestowanie seksualne, napaści na tle seksualnym oraz gwałty. Przerwano rockowy festiwal Bravalla w szwedzkim Norrkoeping. Skutki multi-kulti!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

IPN odpowiada na rosyjską propagandę: 1945 r. nie przyniósł wyzwolenia, ale nowe zniewolenie!

Rząd w Paryżu nacjonalizuje największą francuską stocznie, by zablokować jej przejęcie przez Włochów. To się nazywa euro-hipokryzja!