M. Shaded za rządów PO złożyła wniosek o przyjęcie 150 syryjskich sierot. Decyzja była odmowna. Gdzie oburzenie salonu, jak w przypadku fake-owych "10 sierot"? - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

M. Shaded za rządów PO złożyła wniosek o przyjęcie 150 syryjskich sierot. Decyzja była odmowna. Gdzie oburzenie salonu, jak w przypadku fake-owych “10 sierot”?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Miriam Shaded odniosła się do kwestii ostatniej afery dotyczącej fake-owych “10 sierot”. Okazało się, że w czasach kiedy krajem rządziła Platforma Obywatelska złożyła ona do władz państwowych wniosek o przyjęcie 150 syryjskich sierot. Shaded twierdzi, że decyzja była w tym przypadku negatywna. Jeśli to prawda, to gdzie oburzenie salonu i mediów lewicowo-liberalnych? Gdzie granie na emocjach przez Lisów, dziennikarzy Wyborczej i innych celebrytów? Dlaczego milczą?

Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera w programie Marcina Roli dla portalu WRealu24.pl, powiedziała bardzo ciekawą rzecz w kontekście ostatniej afery “10 sierot”: – “To jest z jednej strony bardzo przykra sytuacja, że ktoś się bawi w takie polityczne gierki kosztem cierpienia ludzi naprawdę potrzebujących i tej tragedii syryjskiej, która tam jest. Ja, dwa lata temu, jeszcze za rządów PO składałam wniosek do władz publicznych żeby Polska przyjęła 150 dzieci syryjskich, sierot. Podkreślam sierot. Decyzja była odmowna”.

PRZECZYTA RÓWNIEŻ:

Powstaje pytanie – gdzie są wszyscy oburzeni z Tomaszem Lisem i innymi celebrytami na czele, którzy tak bardzo krytykowali rząd za fikcyjne nie przyjęcie “10 sierot” z Aleppo? Dlaczego milczą?

Za: niewygodne.info.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,879ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy