Makabryczna zbrodnia ISIS. Bojownicy zabili 116 cywilów! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

Makabryczna zbrodnia ISIS. Bojownicy zabili 116 cywilów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Bojownicy tak zwanego Państwa Islamskiego w ciągu miesiąca w miejscowości Al-Karjatajn zabili 116 cywilów podejrzewanych o współpracę z syryjskim reżimem – informuje Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka.

Dżihadyści wykonali egzekucje przed opuszczeniem miasta i przejęciem go przez siły rządowe. Syryjska armia odbiła leżące w prowincji Hims miasto Al–Karjatajn z rąk dżihadystów w sobotę. Dżihadyści przejęli nad nim kontrolę trzy tygodnie temu.

Wcześniej bojownicy ISIS okupowali Al-Karjatajn od 2015 roku, a następnie stracili je w ubiegłym roku po ofensywie wojsk rządowych wspieranych przez Rosję.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Nigeria: w ciągu trzech lat islamiści z ugrupowania Boko Haram zamordowali 4 tysiące dzieci!

Abdel Rahman z Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka powiedział, że po tym, jak siły rządowe ponownie odbiły miasto, na ulicach Al–Karjatajn znaleziono ciała osób zastrzelonych lub zasztyletowanych.

Według Rahmana bojownicy tak zwanego Państwa Islamskiego, którzy w ubiegłym miesiącu zaatakowali w Al-Karjatajn, to tak zwane „uśpione komórki” tej terrorystycznej organizacji. – To ludzie z miasta, którzy znali jego mieszkańców i wiedzieli, kto wspiera reżim, a kto jest przeciwko – powiedział Rahman. Dodał, że większość wyroków wykonano na dwa dni, zanim dżihadyści ponownie stracili miasto.

Islamiści z Boko Haram spalili żywcem 86 dzieci! Europejskie media milczą!

IAR, TVP.INFO

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,770FaniLubię
18,041ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy