Małe, niegroźne, islamskie dzieciaczki

9
3618

Oczywiście, że to nie wina dzieci jak zostały wychowane czy w jakiej kulturze się urodziły. Trudno jednak przejść obojętnie kiedy media podają, że musimy przyjmować nielegalnych, islamskich imigrantów dlatego, że krzywda może stać się ich dzieciom. Jeśli 8, 10 czy 12 latek od pierwszych chwil swojego życia był uczony nienawiści do białego człowieka, na własne oczy widział szlachtowanie chrześcijan maczetami czy nawet sam brał udział w egzekucjach pojmanych więźniów to czy da się takie dziecko “wyprostować”?

Ten wpis ma na celu pokazanie, że dzieci przybywające do krajów europejskich z Afryki i Bliskiego Wschodu to nie są małe aniołki, które żrą chipsy i 18 godzin dziennie grają w Minecrafta, czasami są nawet bardziej groźne od swoich rodziców. Terroryści z państwa islamskiego ale również dżihadyści z państw afrykańskich masowo wykorzystują dzieci do realizacji swojej chorej, totalitarnej polityki. Porywają już kilkuletnie dzieci i szkolą ich na przyszłych wojowników, a często zamachowców-samobójców. W ciągu zeszłego roku ponad czterdzieścioro dzieci zostało wykorzystanych w atakach samobójczych zorganizowanych przez Boko haram, najmłodszy chłopiec miał zaledwie 8 lat.

Zapraszam do obejrzenia kilku filmów pokazujących kto może za kilka lat siedzieć w ławce z Waszymi dziećmi:

“Nienawidzę gejów!” – mali muzułmanie w sercu Stanów Zjednoczonych – Minnesota/Minneapolis.

https://www.youtube.com/watch?v=UBvIKqD3r30

Film kieruję do wszystkich organizacji broniących praw mniejszości homoseksualnych w Polsce. Jakieś Nigdy Więcej i inne śmieszne twory. Chcecie wpuszczać do Polski islamskich imigrantów? To niedługo będziecie się modlić do polskich kiboli i nacjonalistów aby was bronili przed kamieniami, pobiciami czy nawet śmiercią! Jako polski prawicowiec, nacjonalista, przez Was zwany być może nawet “faszystą” – macie w Polsce takie prawa o jakich geje w państwach arabskich mogą tylko pomarzyć i jeśli ktoś będzie próbować Was kamieniować, to waszych praw do normalnego życia będą bronić właśnie ludzie nazywani przez Was “faszystami”.

Mały imigrant, który dopiero co przybył do Niemiec a już chciałby gardełka podcinać. Na nagraniu widać jak nieletni imigrant, podchodząc do kamery telewizyjnej, wymachuje ręką, a następnie dwukrotnie wykonuje gest podcinania gardła.

Reportaż po angielsku o tym jak już kilkuletnie dzieci szkolone są do walki z wrogami islamu

 Oczywiście to straszne, że dzieciom robią taką papkę w głowie. Całą winę ponoszą za to ich rodzice bądź islamscy radykałowie ale nie chciałbym aby tak wychowane dziecko nagle znalazło się w jednej klasie z moim dzieckiem. Jest to analogiczna podobna do romskich dzieci, które zmuszane są do chodzenia do polskich szkół. Skutkuje to tym, że bardzo często 15 latkowie nadal przesiadują w podstawówce, w jednej klasie z 10 latkami i nadal nie potrafią czytać i pisać. Każdy kto spotkał się na żywo z taką sytuacją doskonale wie jakie to zagrożenie dla młodszych dzieci. Sytuacja z imigrantami jest niestety jeszcze trudniejsza, większość z nich nie ma legalnych dokumentów tożsamości i celowo zaniżają swój wiek. Tak w tym przypadku kiedy prawie 40 letni mężczyzna wylądował w ośrodku dla nastolatków i zgwałcił 12-latka.

Pomimo tego, że obecnie około 80% wszystkich imigrantów to mężczyźni w sile wieku to miejmy świadomość, że jak tylko się osiedlą w imigranckich gettach, to będą ściągać swoje rodziny, w tym dzieci a ja nie chcę w Polsce ani tych starszych islamistów ani tych młodszych, ponieważ dorastając w biedzie ich nastroje będą się tylko radykalizować, dorastając będą tworzyć gangi i siać terror wśród mieszkańców Europy. Będą rosnąć w poczuciu nienawiści do białego, bogatszego człowieka. Trzeba pamiętać, że zamachowcy z Paryża czy z Brukseli to osoby, które urodziły się już w Europie.

Komentarze:

komentarzy

9 KOMENTARZE

 1. […] Co widzimy na nagranych filmach? Na pierwszym z nich kobieta pluje na szybę i wykrzykuje obraźliwe hasła w stronę Niemców, którzy odważyli się podjąć próbę obrony własnego kraju. Na drugim widzimy chłopca wyciąganego przez niemiecką policję z autobusu. Jak poinformował portal huffingtonpost.de, ten malec tuż przed nagraniem wykonywał popularne w świecie islamskim gesty… ścinania głowy. Dwie krótkie scenki pokazują jak nowo przybyli mieszkańcy traktują Niemców, z których podatków zamierzają sobie żyć w Europie. Pierwsze to plucie na naszą cywilizację i naszą kulturę a drugie to jawna wojna wypowiedziana Europie. Wielokrotnie pisałem już na blogu, że dzieci przybywające do Europy z Bliskiego Wschodu i Afryki nie są niewinnymi chłopczykami grającymi w LOL’a czy CS’a, to osoby, od dziecka indoktrynowane w duchu nienawiści do naszej kultury. Czytaj: Małe, niegroźne, islamskie dzieciaczki […]

 2. Antybiali nigdy nie nazywają ”mową nienawiści” czegokolwiek co pochodzi z koranu i talmudu, nawet jak nawołuje do przemocy wobec ateistów, chrześcijan czy kogokolwiek. Za to kiedy biały nie chce pozwolić na kolonizację swojego kraju oraz nie chce dawać mieszkań socjalnych i zasiłków, to już dla tych samych to ”mowa nienawiści”. W Polsce takie organizacje jak ”Nigdy Więcej” i ”Hate Stop” ścigają za to Polaków po całej Polsce i internecie jako element do wytępienia.

 3. Krzysztof Garliński nie pisz, że jesteś prawicowcem bo jesteś lewakiem, albo prawicowym tumanem.

  rząd oddzieli dobrych od złych ? – pierwszy przykład
  mamy pomagać uchodźcom ? – zobacz robią w Niemczech w schroniskach dla nich co tam się k*** wyprawia
  zobacz co się stało we francji, szwecji itd – wzrost gwałtów o 1700% !! – winni
  ” Czemu straszysz Islamem ” – a tak ogromna pedofilska sekta Cię nie przeraża ? Patrzysz spokojnie?

  Skąd wiesz, że rząd zrobi wszystko by była jak najmniejsza liczba ISIS ? Chociaż to nie samo ISIS jest zagrożeniem

  Jeżeli uważasz, że rząd zrobi wszystko LEWACKO OBYWATELSKA kanalio to dalej na nich głosuj.

  “Ch** dupa i kamieni kupa” – ja też jestem głęboko przekonany prowokatorku

 4. Oj, Autorze. Publicysta powinien być obiektywny. Aż tak boisz się ewentualnych uchodźców (nie mówimy o emigrantach – bo tacy do Polski nie będą sprowadzeni – jedynie uchodźcy)? Duuuża różnica. Przeczytaj “Ustalenia między Rządem RU i UE” dotyczące przyjęcia uchodźców).
  Skłamałeś na samym początku artykułu; “media podają, że musimy przyjmować nielegalnych, islamskich imigrantów”. NIEPRAWDA! W mediach nigdy nie było mówione o “nielegalnych”, ani o “Islamskich” ani o “Imigrantach”. Media wyłącznie mówiły i mówią o uchodźcach z Syrii lub bliskiego wschodu (rzadko to się pojawia takie sformułowanie). Chyba, że słuchamy i czytamy innych mediów :)
  Ja też jestem prawicowcem i katolikiem i moja wiara nakazuje mi kochać bliźniego i wroga, a nie nienawidzieć, Twoja wiara inaczej?
  Nie wiem, czy wiesz, że ma być dokonana dokładna selekcja i sprawdzenie tych starających się o przyjazd. Ci z przypalonymi palcami (ze zniekształconymi liniami papilarnymi) nie będą przyjmowani, muzułmanie też nie!!!! Czemu straszysz islamem? Wiem, że rząd zrobi wszystko, żeby jak najmniejsza liczba terrorystów (ISIS) do nas trafiła i wyłącznie katolicy. Ty z powodu nienawiści będziesz palił ich ośrodki, zabraniał dzieciom bawić się z nimi, bo wszyscy mali Syryjczycy będą nam gardła podrzynali???

  Człowieku. Twoja obłuda każe Ci zwracać się z apelem do polskich gejów, a pewnie przyklaskiwałeś ich szykanowaniu i podpalaniu tęczy (dlaczego boicie się ich symbolu?)
  Niestety. Zaniżasz poziom takimi artykułami. Może nie pisz więcej? Szkodzisz prawicy. :(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here