Mamed Chalidow bliski powrotu do Czeczenii. Nie będziemy tęsknić! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Mamed Chalidow bliski powrotu do Czeczenii. Nie będziemy tęsknić!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Gwiazdor polskiego MMA Mamed Chalidow wypełnił swoje zobowiązania wynikające z kontraktu podpisanego z polską federacją KSW. Po swojej ostatniej walce został wygwizdany przez niemal 60-tysięczny tłum kibiców. To istotne w kontekście pojawiających się pogłosek o powrocie zawodnika do rodzinnej Czeczenii.

27 maja 2017 r. Chalidow w walce wieczoru Gali KSW, która odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie, zmierzył się z Borysem Mańkowskim. Po zaciętym pojedynku wygrał dzięki jednomyślnej decyzji sędziów. Nie spodobało się to zebranym kibicom, którzy gwizdami zagłuszyli wywiad, którego Czeczen z polskim obywatelstwem udzielał jednej z telewizji. Zwycięzca walki wieczoru obrócił się na pięcie i ze spuszczoną głową opuścił klatkę.

Konflikt na linii Chalidow – kibice trwa od czasu, gdy – do tej pory uwielbiany – mistrz mieszanych sztuk walki zaczął publikować w mediach społecznościowych treści, w których przedstawiał się jako „radykalny muzułmanin”. Czarę goryczy przelała fotografia, do której Czeczen pozował z karabinem. Zawodnikami zabrakło wyobraźni, ponieważ zdjęcie zostało opublikowane niedługo po zamachach w Brukseli i Paryżu. Użytkownicy mediów społecznościowych nie zostawili na nim suchej nitki.

W związku z tym, coraz bardziej prawdopodobne wydają się przenosiny Mameda Chalidowa do Czeczenii. Od jakiegoś czasu mówi się bowiem o staraniach czeczeńskiego biznesmena Mairbeka Chasijewa, który chce zakontraktować Chalidowa w swojej federacji ACB.

Sam Chalidow pytany o możliwość przenosin do czeczeńskiej federacji odpowiada, że decyzję w tej sprawie podejmie we wrześniu.

Paranoja! Imigrant Mamed Chalidov, mówi Polakom kogo mają przyjmować do własnej ojczyzny!

Za: pch24.pl, źródło: interia.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,817FaniLubię
18,074ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy