Paranoja! Imigrant Mamed Chalidov, mówi Polakom kogo mają przyjmować do własnej ojczyzny!

31
302775

Mamed Chalidow to jeden z najbardziej znanych polskich zawodników mieszanych sztuk walki (MMA). Urodził się w Groznym, jest pochodzenia czeczeńskiego. Na walkach MMA zarobił w Polsce fortunę, reklamuje polskie produkty. Ostatnio postanowił mówić Polakom co mają robić we własnym kraju i kogo do siebie przyjmować. 

Jest praktykującym muzułmaninem, w związku z czym nie trenuje w okresie ramadanu i nie toczy walk przez około 2 miesiące po nim. Mamed tak dobrze zasymilował się w naszym kraju, że ożenił się z ładną, polską blondynką, która w wywiadzie przyznała, że od wielu lat żyła jak muzułmanka, a niedawno odeszła od katolicyzmu i przeszła na islam.

Mamed Chalidow wyraził swoje zdanie na temat uchodźców podczas konferencji „Smart Metropolia. Miasta Otwarte”, która miała miejsce w Gdańsku. Stwierdził, że:

“Dziś, niestety, media szukają kontrowersji, więc jeśli komuś krzywda się dzieje, tam gdzie jest wojna, jak w Syrii, to przekaz jest teraz inny.  Za dużo jest negatywnych emocji. Zmieniło się to i nie jest już tak fajnie. Dziś trzeba ludziom przypominać, że polski naród kiedyś też cierpiał, a dziś ta krzywda dzieje się gdzie indziej. Jestem pozytywnie zaskoczony, że Gdańsk robi ruch w tym kierunku, że tu chcecie budować otwarte miasto. Świetnie! Trzeba w końcu ludziom otworzyć oczy! Ja naprawdę przeżywam bardzo tę falę nienawiści do imigrantów, muzułmanów. Toczyłem niejedną dyskusję na moim fan-page’u, żeby Polacy zaczęli się edukować. Tyle emocji chyba wcześniej nie przeżyłem. Media nie robią nic, żeby to zmienić, uspokoić, wytłumaczyć. Tylko jest hejt cały czas. A dziś to właśnie media edukują ludzi. Trzeba w ludziach pobudzić aspekt moralny, ludzki, humanitarny. Dziś nie ma współczucia, gdy widzimy tonących ludzi. A co się dzieje, na miejscu, w Syrii? Brzydko mówiąc, tam jest “mielonka”. Tam ludzie giną! I gdzie nasze współczucie dla nich?” Źródło: gdansk.pl 

Zawodnik MMA chyba zapomina wspomnieć o “czysto ludzkim” aspekcie zachowania imigrantów przybywających z całego terenu Bliskiego Wschodu (podających się za Syryjczyków); gwałty, niszczenie mienia, pobicia, zamachy terrorystyczne, obmacywanie małych dziewczynek na basenach, brak asymilacji, życie na koszt europejskich podatników. Te wszystkie “plusy” przyjmowania imigrantów możemy obserwować codziennie w Niemczech, Szwecji czy w Wielkiej Brytanii (gdzie już dzisiaj muzułmanie wykrzykują do rdzennych Anglików, że Anglia jest islamskim krajem!), zatem biorąc przykład z krajów zachodnich, musimy jasno krzyczeć, że nie chcemy w Polsce osób, które będą stanowić zagrożenie dla Polaków (a przede wszystkim Polek).

Całą gdańską konferencję najlepiej skomentował tamtejszy radny Prawa i Sprawiedliwości, Grzegorz Strzelczyk “To wyrzucanie pieniędzy podatnika w błoto! To przekonywanie już przekonanych, że trzeba tu przyjąć nieograniczoną liczbę imigrantów.”

madrypolakprzedislamem

Czeczeńska mafia w Europie, jedna z najgroźniejszych

Mamed jest kuzynem innego czeczeńskiego fightera Asłambieka Saidowa, znanego między innymi z tego, że w 2014 roku został aresztowany pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej (zarzucono mu popełnienie przestępstw wymuszenia haraczu, groźby karalnej, pobicia).

Za se.pl – kliknij aby przeczytać artykuł.

Czeczeńska mafia była jedną z największych grup przestępczych działających na terenie byłego Związku Radzieckiego, werbowała byłych wojskowych i siała krwawy postrach na terenie całego ZSRR. Trwało to do czasu pierwszej wojny czeczeńskiej kiedy wielu gangsterów wstąpiło do ruchów separatystycznych. Większość następnie wyemigrowała do krajów Europy Zachodniej i jak mogą się państwo domyślić, nie rozpoczęła uczciwego życia… kilka dni temu byliśmy świadkami starcia się gangów czeczeńskich i afgańskich w Austrii.

Polska przyjęła ponad 90 tysięcy muzułmańskich uchodźców z Kaukazu

Po konflikcie zbrojnym w Czeczenii Polska przyjęła łącznie prawie 90 tys. uchodźców z terenów Kaukazu. Z tych którzy przyjechali do Polski zostało nie więcej niż 7-8 tysięcy. Cała reszta wyjechała do krajów Europy Zachodniej. W kontekście dzisiejszego napływu imigrantów możemy sobie wyobrazić, że większość imigrantów, która ma zostać przymusowo przesiedlona do Polski i tak stąd ucieknie.

Czym się różniła tamta fala uchodźców od dzisiejszego napływu imigrantów ekonomicznych? Wówczas były to przeważnie wielodzietne rodziny, bardzo często samotne kobiety z dziećmi, także starcy, czyli w sumie ludzie uciekający przed wojną. Młodych mężczyzn niemal nie było. Młodzi mężczyźni byli na wojnie.

Mamed Chalidov jest świetnym sportowcem i jako zawodnik MMA zdobył w Polsce powszechny szacunek ale jako osoba publiczna, będąca w Polsce imigrantem, nie powinien mówić nam co mamy robić na własnym podwórku. Jesteśmy jednolitym etnicznie narodem i miliony Polaków traktują to jako dar od losu i jeden z największych skarbów naszej ojczyzny, nie chcemy tego zmieniać.

A dodatkowo zgadzam się z Miriam Shaded i uważam, że islam w Polsce powinien zostać zdelegalizowany.

Komentarze:

komentarzy

31 KOMENTARZE

 1. ” żeby Polacy zaczęli się edukować” ? a kto ma nas uczyć ? Może muślini ? Spierdalaj ze swoimi mądrościami . Gówno nas obchodzą twoje wynurzenia .
  To że w Gdańsku skurwiały platformers na siłę chce wcisnąć islamistów nie oznacza że my mieszkańcy się z tym zgadzamy .
  Dziwi jedynie fakt że obecny rząd nie wywali członka sympatyka PO z urzędu mimo paragrafów wiszących nad nim . Jak długo szmata z poprzedniego złodziejskiego układu oszustów będzie kierować jeszcze Gdańskiem ?

 2. ty islamski psie . ty kłamco ,oszuście,gnido muzułmańska, ty genetyczny zjebie , skurwysynu śmierdzacy i synu kozy i kozojebca – spierdalaj !!!!!

 3. Mamy jego zdaniem edukowac sie? Czy ta malpa uwaza sie za kogos lepszego od nas,kogos kto musi nam pokazac jak nalezy postepowac?Chcialbym wiedziec jaki jest jego poziom edukacji ale zaloze sie ze nie zaskoczy mnie niczym. Ta edukacja wedlug niego to pewnie w domysle akceptacja wszystkich barbarzynskich zasad islamu. Odniesc paszport do ambasady i wracaj na Kaukaz edukowac kozy w jaki sposob maja sie nadstawiac buraku.

 4. Mamed nie mowi nam co mamy robic, tylko podsuwa nam pomysl na zmiane. Kazdy ma swoja opinie , jezeli ktokolwiek obraza sportowca to musi byc na bardzo niskim poziomie intelektualnym . Nikt a przede wszystkim Mamed nie nazuca nam czego kolwiek.

 5. “A dodatkowo zgadzam się z Miriam Shaded i uważam, że islam w Polsce powinien zostać zdelegalizowany.”
  Także jestem za delegalizacja islamu. Tak samo jak za delegalizacja chrześcijaństwa.
  Pozdrawiam

 6. Panie Chalidov ucz sie Pan Polskiej kultury, idz Pan na jakis wyklad o historii Polski, nabierz Pan szacunku dla kraju ktory Panu uratowal zycie… i zamknij zesz Pan tą niewdzięczną jadakę!

  • prawidłowo….dziad i pra dziad walczyli o wolna Polske!!! nikt na świecie nie był tyle lat pod zaborami…..zadne Państwo tak nie walczyło jak nasze….powstrzymała husaria najazd tatarów….tym razem my musimy powstrzymać znowu tatarów(islam) zeby nie poszła na marne walka naszych pradziadów…bronić sie musimy i nie pozwolimy na dalsza ekspansje tego narodu….uciekaja młodzi, w sile wieku mezszczyzni…zamiast za broń to wolą spierd….. to jest mezszczyzna?czy typowy ciapaty? my jako naród sobie nie pozwolimy i bedziemy sie bronić…narodu,kobiet dzieci bez wzgledu na to czy jest to nasza rodzina, wazne ze to rodowity Polak!!!Bóg Honor Ojczyzna!!!

 7. Po pierwsze gdy w Polsce była wojna to większość Polaków walczyła za odzyskanie narodu, a nie uciekała jak to robi większość islamistów. Mamed, weź może kilku pod swój dach, przecież stać Cię. Może jak zdymają ci na chama żonę to zrozumiesz co za głupoty wygadujesz. Albo weź kuzyna i w drogę do Syrii, walczyć za swoich pobratymców. Ani ty, ani nikt z twoich bliskich za ten kraj krwi nie przelał, a żyjecie tu sobie lepiej niż większość Polaków. Więc stul ryj.

 8. Macie swojego Mameda.
  Tyle osób go wielbi, dostał w Polsce szansę na rozwój, szacunek i dostatek, a mimo to nie Polska jest dla niego ojczyzną.
  Gdyby to od niego zależało to mielibyśmy w Polsce 5 milionów takich 30 letnich “Mamedów” w sile wieku którzy zamiast walczyć o swój kraj przyjechaliby do Polski rozbić jedność i spokój tego kraju.

 9. Masz jakiś problem z polską racją stanu dotyczącą obrony naszych granic przed islamską hołotą? Wyjedź do Arabii Saudyjskiej i tam zacznij opowiadać i chrześcijaństwie…na drugi dzień już nie będziesz miał głowy na karku. A więc odpieprz się od Polski i naszych własnych wizji tego kogo tutaj chcemy, a kogo nie.
  Jak się nie podoba to WYPAD! Czeczenia stoi otworem.

 10. A kto nam współczuł jak nas rozbierali zaborcy albo Hitler mordował w Oświęcimiu? Kto nam współczuł podczas ponad 50 lat komunistycznej niewoli? Gdzie była pomoc? Polacy cierpieli, owszem, ale to cierpienie przezwyciężali męstwem i walecznością. Syryjczycy, jak widać, wolą emigrować do Europy po zasiłki socjalne.

 11. Maryja jest jedyną kobietą, którą Koran nazywa po imieniu i czyni to aż 34 razy. O wyjątkowości Maryi świadczy również fakt, że Święta Księga islamu nazywa jej imieniem nawet cały rozdział (surę) dziewiętnasty, a trzeci – poświęca jej rodzinie, nadając mu tytuł „Rodzina Imrana”. Według tradycji islamskiej Imran był ojcem Maryi, zaś cała rodzina została wyróżniona przez umieszczenie jej wśród wielkich postaci. Jako córka Imrana Maryja zostaje wymieniona razem z Abrahamem, Mojżeszem i Aaronem.

  Muzułmanie są zgodni, że Maryja była pozbawiona jakiegokolwiek grzechu i że została ofiarowana Bogu. O jej narodzeniu dowiadujmy się z krótkiego koranicznego opisu w rozdziale 3,35. Jej matka – według tradycji Anna (Hanna) – prosi Boga, aby szatan nie miał prawa do jej dziecka. Znaczenie tej prośby wyjaśnia jeden z hadisów (przekazanych przez Abu Hurajrę), w którym Mahomet miał rzec, że „każde dziecko, przychodzące na świat, zostaje dotknięte przez szatana i dlatego wydaje krzyk. Maryja i Jezus pozostali spokojni, gdyż szatan ich nie dotknął”.

  Miejscem dorastania Maryi była świątynia żydowska, gdzie została oddana na służbę Bogu (3,37). Zachariasz – kapłan świątyni – był zaskakiwany cudownymi wydarzeniami, które dokonywały się w codziennym życiu Maryi. Postawa jej całkowitego zaufania Bogu wywarła na starcu ogromne wrażenie. Według tradycji muzułmańskiej to właśnie Zachariasz przed śmiercią powierzył Maryję opiece Józefowi, którego Koran jednak nie wspomina.

  Muzułmanie uważają Maryję za kobietę w szczególny sposób wybraną przez Boga, który stopniowo przygotowuje ją na matkę Jezusa (3,42-42). Ważną rolę odgrywa w tym kontekście pierwsza wizyta anioła, który miał uświadomić Maryi, że jej cudowne narodzenie i wypełnione bojaźnią Bożą dorastanie były symbolicznym potwierdzeniem tego, że Bóg wybrał ją do realizacji swego planu. Ta poprzedzająca samo zwiastowanie wizyta anioła była przygotowaniem Maryi do duchowej i cielesnej czystości, dzięki której mogła począć i narodzić Jezusa. Generalnie uważa się, że dzięki temu Maryja na zawsze zajęła nadrzędne miejsce wśród wszystkich kobiet.

  Nie brakuje jednak wśród egzegetów muzułmańskich takiego stanowiska, które ogranicza jej wybraństwo do określonego czasu. Na potwierdzenie przytacza się rolę trzech innych, wielkich kobiet w tradycji muzułmańskiej: Aiszy – żony Mahometa, Hadidży – pierwszej żony proroka i „matki wierzących” oraz Fatimy – córki Mahometa i Hadidży. (Warto pamiętać, że szyici jednoznacznie przypisują Fatimie wyższość nad wszystkimi kobietami, w tym także nad Maryją).

  Zwiastowanie, które miało miejsce podczas drugiej wizyty anielskiej, zostało w Koranie opisane dwukrotnie. Najpierw w surze trzeciej, a następnie w dziewiętnastej (3,45-47; 19,16-21). W obu przypadkach podkreśla się ogromną moc Bożego Słowa. Wszyscy egzegeci są zgodni, że Duch przekazujący Maryi wieść, że pocznie i porodzi syna, to znany w tradycji chrześcijańskiej archanioł Gabriel. To za jego przyczyną Bóg tchnął w Maryję nowe życie. Udział archanioła w tym wydarzeniu wyraża dystans, jaki w islamie dzieli Boga i człowieka.

  O poczęciu Jezusa Koran mówi bardzo krótko: „I poczęła go, i oddaliła się z nim w dalekie miejsce” (19,22). Egzegeci muzułmańscy nie są jednak zgodni we wskazaniu dokładnego miejsca narodzenia Jezusa. Koran głosi, że odbyło się ono pod palmą, która dała Maryi schronienie i pożywienie, ale tradycja islamska nie jest jednomyślna co do geograficznego umieszczenia owej palmy (19, 23-26).

  W kontekście narodzenia Święta Księga islamu podkreśla również fakt, że Maryja zachowała dziewictwo, które wraz z jej czystością stanowi dla muzułmanów ogromną wartość. Dają temu wyraz w sformułowaniu „Jezus Syn Maryi” (Isa Ibn Marjam), które odbiega od tradycyjnie używanych zwrotów w formie patriarchalnej (wskazujących na ojca). Ten zwrot oznacza, że Jezus jest narodzony bez ojca. W islamie przyjmuje się, że dziewictwo Maryi jest konsekwencją Bożego wybraństwa i jej czystości, a nie wynika z nadprzyrodzoności jej dziecka.

  Szczególne znaczenie ma dla muzułmanów tzw. oskarżenie Maryi (19,27-34), czyli zarzuty stawiane jej przez rodzinę za niemoralne postępowanie. Oskarżenie to stanowi tło dla cudownej wypowiedzi nowonarodzonego, który – ku powszechnemu zaskoczeniu słuchaczy – staje w obronie matki i wskazuje na siebie jako proroka i sługę Boga. Podkreśla się, że w tej mowie, którą Jezus wygłosił na początku swego życia, chodziło głównie o odrzucenie atrybutów Synostwa Bożego.

  Ponieważ muzułmanie widzą w Maryi i jej synu Jezusie Boży znak dany całej ludzkości, pozostaje ona dla nich nieustannym wzorem do naśladowania (21,91; 23,50).

 12. Niedorozwinięty sportowcu, sam zacznij się edukować, a jak się nie podoba, to możesz co najwyżej wypieprzać i ty i twój islam. Poza tym, nie NASZE współczucie, a Nasze, bo ty nadal jesteś tutaj tylko gościem.

  • Niestety ale Mamed Chalidov już nie jest tylko gościem, bo jest obywatelem polski i właśnie tu jest problem , że będąc w Europie nie można ot tak pozbawić kogoś obywatelstwa, chyba że popełni jakieś poważne przestępstwo ( jak terroryści z ISIS ), ale raczej najwyżej poszedł by siedzieć na długie lata.

   • Jest obywatelem, rozumiem zatem, że zdał egzamin Narodowy…, a przepraszam w tworze układu partyjnego każdy może być obywatelem Polski, bowiem nie ma żadnego egzaminu. Kiedy zaliczy Narodowy egzamin z historii Polski oraz języka Polskiego, tedy będę mógł go nazwać obywatelem, do tej pory jest tylko częścią manipulacji pro imigracyjnej i jest gościem.

 13. @rafa_szczepa_ski:disqus : Trudno znależć muzułmanina mieszkającego w niemuzułmańskim kraju,który by się w 100% zasymilował. To są nieliczne przypadki.Tak samo,jak nieliczna jest grupa liberalnych muzułmanów w pełni zsekularyzowanych( według danych – poniżej 10%)…

 14. Niech zamknie … Lubię go ale to się szybko zmieni jeżeli nie będzie tam gdzie głos Polaków. On się tak na prawdę mało “światopoglądowo” wypowiadał i nie wiadomo było co mu po głowie chodzi ale widać że się niezaasymilował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here