w ,

Paranoja! Imigrant Mamed Chalidov, mówi Polakom kogo mają przyjmować do własnej ojczyzny!

youtube.com

Mamed Chalidow to jeden z najbardziej znanych polskich zawodników mieszanych sztuk walki (MMA). Urodził się w Groznym, jest pochodzenia czeczeńskiego. Na walkach MMA zarobił w Polsce fortunę, reklamuje polskie produkty. Ostatnio postanowił mówić Polakom co mają robić we własnym kraju i kogo do siebie przyjmować. 

Jest praktykującym muzułmaninem, w związku z czym nie trenuje w okresie ramadanu i nie toczy walk przez około 2 miesiące po nim. Mamed tak dobrze zasymilował się w naszym kraju, że ożenił się z ładną, polską blondynką, która w wywiadzie przyznała, że od wielu lat żyła jak muzułmanka, a niedawno odeszła od katolicyzmu i przeszła na islam.

Mamed Chalidow wyraził swoje zdanie na temat uchodźców podczas konferencji „Smart Metropolia. Miasta Otwarte”, która miała miejsce w Gdańsku. Stwierdził, że:

“Dziś, niestety, media szukają kontrowersji, więc jeśli komuś krzywda się dzieje, tam gdzie jest wojna, jak w Syrii, to przekaz jest teraz inny.  Za dużo jest negatywnych emocji. Zmieniło się to i nie jest już tak fajnie. Dziś trzeba ludziom przypominać, że polski naród kiedyś też cierpiał, a dziś ta krzywda dzieje się gdzie indziej. Jestem pozytywnie zaskoczony, że Gdańsk robi ruch w tym kierunku, że tu chcecie budować otwarte miasto. Świetnie! Trzeba w końcu ludziom otworzyć oczy! Ja naprawdę przeżywam bardzo tę falę nienawiści do imigrantów, muzułmanów. Toczyłem niejedną dyskusję na moim fan-page’u, żeby Polacy zaczęli się edukować. Tyle emocji chyba wcześniej nie przeżyłem. Media nie robią nic, żeby to zmienić, uspokoić, wytłumaczyć. Tylko jest hejt cały czas. A dziś to właśnie media edukują ludzi. Trzeba w ludziach pobudzić aspekt moralny, ludzki, humanitarny. Dziś nie ma współczucia, gdy widzimy tonących ludzi. A co się dzieje, na miejscu, w Syrii? Brzydko mówiąc, tam jest “mielonka”. Tam ludzie giną! I gdzie nasze współczucie dla nich?” Źródło: gdansk.pl 

Zawodnik MMA chyba zapomina wspomnieć o “czysto ludzkim” aspekcie zachowania imigrantów przybywających z całego terenu Bliskiego Wschodu (podających się za Syryjczyków); gwałty, niszczenie mienia, pobicia, zamachy terrorystyczne, obmacywanie małych dziewczynek na basenach, brak asymilacji, życie na koszt europejskich podatników. Te wszystkie “plusy” przyjmowania imigrantów możemy obserwować codziennie w Niemczech, Szwecji czy w Wielkiej Brytanii (gdzie już dzisiaj muzułmanie wykrzykują do rdzennych Anglików, że Anglia jest islamskim krajem!), zatem biorąc przykład z krajów zachodnich, musimy jasno krzyczeć, że nie chcemy w Polsce osób, które będą stanowić zagrożenie dla Polaków (a przede wszystkim Polek).

Całą gdańską konferencję najlepiej skomentował tamtejszy radny Prawa i Sprawiedliwości, Grzegorz Strzelczyk “To wyrzucanie pieniędzy podatnika w błoto! To przekonywanie już przekonanych, że trzeba tu przyjąć nieograniczoną liczbę imigrantów.”

madrypolakprzedislamem

Czeczeńska mafia w Europie, jedna z najgroźniejszych

Mamed jest kuzynem innego czeczeńskiego fightera Asłambieka Saidowa, znanego między innymi z tego, że w 2014 roku został aresztowany pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej (zarzucono mu popełnienie przestępstw wymuszenia haraczu, groźby karalnej, pobicia).

Za se.pl – kliknij aby przeczytać artykuł.

Czeczeńska mafia była jedną z największych grup przestępczych działających na terenie byłego Związku Radzieckiego, werbowała byłych wojskowych i siała krwawy postrach na terenie całego ZSRR. Trwało to do czasu pierwszej wojny czeczeńskiej kiedy wielu gangsterów wstąpiło do ruchów separatystycznych. Większość następnie wyemigrowała do krajów Europy Zachodniej i jak mogą się państwo domyślić, nie rozpoczęła uczciwego życia… kilka dni temu byliśmy świadkami starcia się gangów czeczeńskich i afgańskich w Austrii.

Polska przyjęła ponad 90 tysięcy muzułmańskich uchodźców z Kaukazu

Po konflikcie zbrojnym w Czeczenii Polska przyjęła łącznie prawie 90 tys. uchodźców z terenów Kaukazu. Z tych którzy przyjechali do Polski zostało nie więcej niż 7-8 tysięcy. Cała reszta wyjechała do krajów Europy Zachodniej. W kontekście dzisiejszego napływu imigrantów możemy sobie wyobrazić, że większość imigrantów, która ma zostać przymusowo przesiedlona do Polski i tak stąd ucieknie.

Czym się różniła tamta fala uchodźców od dzisiejszego napływu imigrantów ekonomicznych? Wówczas były to przeważnie wielodzietne rodziny, bardzo często samotne kobiety z dziećmi, także starcy, czyli w sumie ludzie uciekający przed wojną. Młodych mężczyzn niemal nie było. Młodzi mężczyźni byli na wojnie.

https://www.youtube.com/watch?v=fXRXoMcRX6M

Mamed Chalidov jest świetnym sportowcem i jako zawodnik MMA zdobył w Polsce powszechny szacunek ale jako osoba publiczna, będąca w Polsce imigrantem, nie powinien mówić nam co mamy robić na własnym podwórku. Jesteśmy jednolitym etnicznie narodem i miliony Polaków traktują to jako dar od losu i jeden z największych skarbów naszej ojczyzny, nie chcemy tego zmieniać.

A dodatkowo zgadzam się z Miriam Shaded i uważam, że islam w Polsce powinien zostać zdelegalizowany.

31 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. ” żeby Polacy zaczęli się edukować” ? a kto ma nas uczyć ? Może muślini ? Spierdalaj ze swoimi mądrościami . Gówno nas obchodzą twoje wynurzenia .
  To że w Gdańsku skurwiały platformers na siłę chce wcisnąć islamistów nie oznacza że my mieszkańcy się z tym zgadzamy .
  Dziwi jedynie fakt że obecny rząd nie wywali członka sympatyka PO z urzędu mimo paragrafów wiszących nad nim . Jak długo szmata z poprzedniego złodziejskiego układu oszustów będzie kierować jeszcze Gdańskiem ?

 2. ty islamski psie . ty kłamco ,oszuście,gnido muzułmańska, ty genetyczny zjebie , skurwysynu śmierdzacy i synu kozy i kozojebca – spierdalaj !!!!!

8 pingów oraz trackbacków

 1. Pingback:

 2. Pingback:

 3. Pingback:

 4. Pingback:

 5. Pingback:

 6. Pingback:

 7. Pingback:

 8. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Europa wschodnia i Bałkany w czasach kolonizacji islamskiej. Zobacz Wideo!

Wojciech Cejrowski o islamskich imigrantach i inwazji na Europę! Zobacz wideo!