Marzył o dziecięcej armii dżihadu. Celem zindoktrynowanych dzieci miał być Londyn! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Marzył o dziecięcej armii dżihadu. Celem zindoktrynowanych dzieci miał być Londyn!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przygotowywał dzieci na męczeńską śmierć, a jego celem było stworzenie „armii dzieci dżihadu”. Wszystko w prywatnej, londyńskiej szkole. Plany były długofalowe, a zadaniem dzieci było sterroryzowanie całego Londynu. Umar Haque w porę jednak trafił w ręce policji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niebezpieczne Powiązania Mameda Khalidova gwiazdy KSW –  Radykalny Islam w Polsce?

Mężczyzna – nauczyciel w szkole średniej Lantern of Knowledge w Leyton w Londynie – został skazany za planowanie ataków terrorystycznych. Od 2015 roku podejmował próby radykalizowania sporej grupy dzieci, które miały dokonać wielu zamachów nie tylko w Londynie, ale i w całej Wielkiej Brytanii.

Wśród celów terrorysty był m.in. port lotniczy Heathrow, wieża zegarowa Big Ben czy transport publiczny. Mężczyzna werbował dzieci z dwóch szkół i meczetu we wschodnim Londynie – pracował tam jako nauczyciel.

Znany zwolennik multi-kulti, tropiciel islamofobii w Europie. Wyszło na jaw, że gwałcił kobiety, w tym niepełnosprawną.

Haque upatrzył sobie dzieci w wieku 11-14 lat. Chciał zbudować liczą armię złożoną z nieletnich, zradykalizowanych bojowników, a jego plany działania były rozłożone na wiele lat. Terrorysta miał kontakt z 250 dziećmi. Próbę zradykalizowania podjął wobec setki z nich. Pokazywał im propagandowe filmy, a także nagrania z brutalnych egzekucji.

Islamista przygotowywał dzieci do „męczeństwa” i wymuszał na nich milczenie. Policja nie kryje, że podczas śledztwa zdobycie informacji na temat działalności mężczyzny było trudne, bo była ona owiana płaszczem milczenia.

Źródło: rmf24.pl, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,164FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy