za: barenakedislam.com
w ,

Merkel najpierw zaprosiła imigrantów a teraz znosi wizy dla 75 milionów Turków!

Angela Merkel to polityk, która rozdaje karty w całej Unii Europejskiej, to od decyzji Niemiec zależy w dużej mierze przyszłość całego przedsięwzięcia jakim jest Zjednoczona Europa. Moim zdaniem, obserwując zachowanie niemieckich polityków: kanclerz Merkel, przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza oraz przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska – muszę przyznać, że chcę aby Polska jak najszybciej opuściła Unię Europejską.

Kanclerz Niemiec chce odebrać suwerenność państwom członkowskim w kwestii przyjmowania imigrantów?

Angela Merkel zaprosiła imigrantów do Europy, a teraz mówi: „Chcemy odczuwalnie zredukować liczbę uchodźców i dokonamy tego”. W środę w Bundestagu, stwierdziła że „trwałe zmniejszenie liczby imigrantów napływających do Europy możliwe będzie tylko w ramach europejskiego rozwiązania, a nie działań podejmowanych na własną rękę przez poszczególne kraje”.

Co to może oznaczać w praktyce? Próbę narzucenia wszystkim krajom Unii Europejskiej odgórnego planowania walki z kryzysem imigracyjnym. Kobieta, która swoją jednostronną decyzją zaprosiła do siebie miliony osób zamieszkujących Bliski Wschód i Afrykę, teraz próbuje zrzucić odpowiedzialność na całą Europę! Ba! Próbuje powstrzymać rządy krajów Unii Europejskiej przed obroną własnych granic (np. poprzez budowę murów na granicach). Merkel stwierdziła, że jesteśmy „bogatym kontynentem, który jest w stanie wspólnie poradzić sobie z tym problemem”, z całą pewnością to ostatnie zdanie trafia do polskich emerytów dostających 800 złotych na rękę albo taniej, polskiej siły roboczej pracującej np. w niemieckim Kauflandzie za minimalną krajową. Imigranci w Niemczech dostają za darmo większe świadczenia socjalne niż zarabiają polscy pracownicy na pełen etat!

Moje zdanie na temat Turcji, zapraszam do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=iJPTzHE1atM

Unia Europejska finansuje światowy terroryzm i zaprasza do ruchu bezwizowego 75 milionów Turków!

Od setek lat Turcja wiedzie prym w świecie islamu, to właśnie Turków pokonał król Jan III Sobieski pod Wiedniem, to Turkowie przez stulecia niewolili ludu bałkańskie, to Turkowie wymordowali 1,5 miliona Ormian czy wreszcie, to Turkowie mordują dzisiaj na oczach całego świata tysiące Kurdów i jednocześnie wspierają Państwo Islamskie. Osobiście nie widzę różnicy pomiędzy Turkiem, Palestyńczykiem, Pakistańczykiem a Saudem. Wszyscy oni są wyznawcami islamu, religii, która powinna być zakazana w całej Unii Europejskiej.

Dzisiaj Unia Europejska uzgodniła z Turcją plan zakładający przyśpieszenie liberalizacji wizowej dla obywateli Turcji, tak aby w czerwcu zapadła decyzja o zniesieniu wiz; przyśpieszenie wypłaty 3 mld euro na pomoc uchodźcom w Turcji oraz udostępnienie dodatkowej pomocy finansowej na ten cel w wysokości również 3 mld euro po 2018 r.

Nigel Farage: bezwizowy ruch dla ponad 75 milionów Turków? SZALEŃSTWO!:

Nigel Farage: bezwizowy ruch dla ponad 75 milionów Turków? SZA…

Nigel Farage: bezwizowy ruch dla ponad 75 milionów Turków? SZALEŃSTWO!W pełni się zgadzam! OBEJRZYJ film o ISLAMSKIEJ TURCJI: https://youtu.be/iJPTzHE1atMLEKTOR tłumaczy na bieżąco stąd słaba jakość. 9 marca/Parlament Europejski

Opublikowany przez Prawicowy Internet na 10 marca 2016

6 miliardów euro i zniesienie wiz dla obywateli Turcji!

Czym będzie otwarcie ruchu bezwizowego do krajów Unii Europejskiej dla Turków? Najlepiej uczyć się z historii. W październiku 1961 roku rządy Turcji i Republiki Federalnej Niemiec podpisywały umowę o częściowym otwarciu niemieckiego rynku pracy dla pracowników z Turcji. Wówczas zamieszkiwało w Niemczech zaledwie ok. 6.800 osób tureckiego pochodzenia. Wystarczyło dziesięć lat, by ich liczba wzrosła do 600 tys., następne dziesięć, by przekroczyła 1,5 mln. Dzisiaj w Niemczech mieszka ponad 3,5 miliona Turków!

Kliknij! Zobacz szokujące fakty!
Kliknij! Zobacz szokujące fakty!

Otwarcie granic dla 75 milionowego islamskiego narodu będzie większym błędem niż zaproszenie imigrantów syryjskich przez Merkel. Będzie nie tyle krokiem, co dalekim skokiem w zagładzie chrześcijańskiej, europejskiej kultury! 

Dobrze, że są państwa takie jak Cypr: Cypr mówi stanowcze „NIE” dla tureckiej akcesji do Unii Europejskiej!

Eleftherios Synadinos, eurodeputowany greckiej nacjonalistycznej partii Złoty Świt stwierdził, że „Zgodnie z tym, co napisali badacze osmańscy, Turcy są barbarzyńcami, którzy pogardzają Bogiem. Są brudasami. Przepędzają innych, jednakże kiedy przychodzi do starcia z nieprzyjacielem, uciekają z pola walki. Jedynym skutecznym sposobem postępowania z Turkami jest prawo pięści i zdecydowanie
Grecki eurodeputowany został wyrzucony z sali obrad przez lewacki motłoch w postaci Martina Schulza.

Grek w PE: "Turcy są barbarzyńcami, którzy pogardzają Bogiem. …

Martin Schulz wyrzuca z sali posiedzeń greckiego eurodeputowanego, generała greckiej armii. Mało komu życzę śmierci ale na grobie Schulza chętnie zatańczę zorbę. Eleftherios Synadinos, eurodeputowany greckiej nacjonalistycznej partii Złoty Świt stwierdził, że "Zgodnie z tym, co napisali badacze osmańscy, Turcy są barbarzyńcami, którzy pogardzają Bogiem. Są brudasami. Przepędzają innych, jednakże kiedy przychodzi do starcia z nieprzyjacielem, uciekają z pola walki. Jedynym skutecznym sposobem postępowania z Turkami jest prawo pięści i zdecydowanie"OBEJRZYJ film o ISLAMSKIEJ TURCJI: https://youtu.be/iJPTzHE1atMLEKTOR tłumaczy na bieżąco stąd słaba jakość. 9 marca/Parlament Europejski#Islam #Turcja #Synadinos #Schulz #ParlamentEuropejski #Grecja #Imigranci

Opublikowany przez Prawicowy Internet na 10 marca 2016

A jeszcze tak czysto po ludzku, na chłopski rozum, nie rozumiem na czym ma polegać proponowane przez Angelę Merkel odsyłanie imigrantów do Turcji? Skoro lewicowe elity tak bardzo troszczą się o prawa człowieka, to czy wiedzą jak Turcja będzie miała upilnować miliony młodych mężczyzn, których celem będzie dotarcie do Niemiec? Moim zdaniem jest to nierealne, chyba, że zamkną ich w więzieniach.

5 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Aktorzy „Gry o Tron” apelują o pomoc uchodźcom z Syrii. A ilu syryjskich uchodźców przyjęły Stany Zjednoczone?

Afgańczyk wykorzystał seksualnie 9 letnie dziecko. Niemiecki sąd wypuścił go na wolność!