w

Merkel spalona we Wrocławiu! „Tu jest Polska nie Bruksela! Tu islamu się nie wspiera!”

„Bomby w Paryżu, bomby w Brukseli, mają Allaha, bo krzyża nie chcieli” „Płacze Anglia, płacze Francja, tak się kończy tolerancja”, „Ewangelia, a nie Koran”, „Jasna Góra, a nie Mekka”
To jest nasza ziemia, nasze miasto, nasz kraj. Tutaj panuje Jezus Chrystus, a nie Allah! Państwo Islamskie każdego dnia morduje niewinnych w bestialski sposób, jawnie walczy z chrześcijaństwem. To ono stworzyło wojujący dżihad. W Afryce wojownicy Boko Haram palą całe miasta i wioski. Żywcem płoną dzieci. To zbrojne ramię islamu od lat morduje w imię Allaha. My jesteśmy żywym kościołem Chrystusa. Będziemy walczyć do końca i gdy trzeba, staniemy w obronie naszej wiary – stwierdziła bez ogródek J. Helcyk.
Przeciw islamowi w Europie, manifestacja we Wrocławiu 02.04.2016

Komentarz organizatorów:

„Oj, wkurzony będzie Rafał D., wielkopolski germanofil piastujący urząd prezydenta Wrocławia. W środku „jego” miasta z dymem, po trzykroć, poszła Angela Merkel. No, może nie ona sama. Jej oblicze poszło z dymem.
Dlaczego trzykrotnie? Żeby wszyscy zdążyli to obfotografować.
A poszła Merkelowa w ogień przy okazji antyimigracyjnej demonstracji, którą tym razem zorganizował ONR. Hasła? Normalne. Antyimigracyjne i antyislamskie. Przemówienie, emocjonalne, uderzało w islamski terroryzm i w głupotę polityków chcących tych terrorystów przyjmować w naszym kraju.” Za: fanatik.ogicom.pl/

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Milionerzy uciekają z Europy! Czy czeka nas krwawa wojna religijna?

Prawdziwe oblicze Schetyny! Uderzył dziennikarza!