Merkel spalona we Wrocławiu! “Tu jest Polska nie Bruksela! Tu islamu się nie wspiera!”

2
80149

“Bomby w Paryżu, bomby w Brukseli, mają Allaha, bo krzyża nie chcieli” “Płacze Anglia, płacze Francja, tak się kończy tolerancja”, “Ewangelia, a nie Koran”, “Jasna Góra, a nie Mekka”
To jest nasza ziemia, nasze miasto, nasz kraj. Tutaj panuje Jezus Chrystus, a nie Allah! Państwo Islamskie każdego dnia morduje niewinnych w bestialski sposób, jawnie walczy z chrześcijaństwem. To ono stworzyło wojujący dżihad. W Afryce wojownicy Boko Haram palą całe miasta i wioski. Żywcem płoną dzieci. To zbrojne ramię islamu od lat morduje w imię Allaha. My jesteśmy żywym kościołem Chrystusa. Będziemy walczyć do końca i gdy trzeba, staniemy w obronie naszej wiary – stwierdziła bez ogródek J. Helcyk.
Przeciw islamowi w Europie, manifestacja we Wrocławiu 02.04.2016

Komentarz organizatorów:

“Oj, wkurzony będzie Rafał D., wielkopolski germanofil piastujący urząd prezydenta Wrocławia. W środku „jego” miasta z dymem, po trzykroć, poszła Angela Merkel. No, może nie ona sama. Jej oblicze poszło z dymem.
Dlaczego trzykrotnie? Żeby wszyscy zdążyli to obfotografować.
A poszła Merkelowa w ogień przy okazji antyimigracyjnej demonstracji, którą tym razem zorganizował ONR. Hasła? Normalne. Antyimigracyjne i antyislamskie. Przemówienie, emocjonalne, uderzało w islamski terroryzm i w głupotę polityków chcących tych terrorystów przyjmować w naszym kraju.” Za: fanatik.ogicom.pl/

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. Po przegranej Merkel cala UE bedzie rozwijala sie w calym jej terytorium, a wplywy nie beda zasysane do Eurolandu. To Zjednoczona Europa bedzie dyktowala takim panstwom jak USA. Po referendum 23.06 niezaleznie od wynikow bedzie musialo dojsc do glebokich reform instytucji Unii. PiS bardziej przypomina mi ugrupowanie liberalno-konserwatywne niz zascianek. Potrzeba nam konserwatywnych liberalistow – prawdziwych Europejczykow, ktorzy Unie wyniosa na szczyt Swiata. Mocniejsze zaangazowanie PiS w handel z Chinami, solidarna pomoc militarna na Bliskim Wschodzie, zapowiedz wzmocnienia zwiazku i zaciesnienia wspolpracy w obszarach Trojkata Weimarskiego i Grupy Wyszechradzkiej są powodami tego ze zachod patrzy na nas z duma. Polska czyli jeden z krajow ktory nie boi sie przeciwstawienia sie niemieckiej roli przewodniej ma znaczny wplyw na przekonanie Brytyjczykow do pozostania w UE i budowania jej jeszcze silniejszej pozycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here