w , ,

Miriam Shaded: “islam jest sprzeczny z polską konstytucją i międzynarodowymi konwencjami określającymi prawa człowieka!”

Okładka "Do Rzeczy"

„Unia Europejska jest coraz bardziej zislamizowana. Nie broni praw człowieka, coraz częściej stoi po stronie oprawców, a nie ofiar. Polska nie powinna zwracać uwagi na to, co mówi Bruksela, bo zwykle narzucane nam poglądy czy przepisy są dla naszego interesu po prostu szkodliwe” – powiedziała w wywiadzie dla tygodnika „Do Rzeczy” Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera.

„Życie tysięcy chrześcijan, w tym wielu setek dzieci, jest w rękach Polaków i polskiego rządu. Kwestią najbliższych tygodni jest sprowadzenie kolejnych. To bardzo skomplikowana logistycznie akcja – ewenement na skalę światową. Realizowany będzie dla nich program mający na celu przyspieszenie procesu ich asymilacji, którego składową są m.in. intensywne lekcje języka polskiego. Działa już również system do sprawowania kompleksowej opieki nad naszymi podopiecznymi. Wszystko jest finansowane z prywatnych środków ludzi dobrej woli, a nie z pieniędzy podatników” – możemy przeczytać na stronach Fundacji Estera.

W opinii jej prezes, Mirian Shaded, „islam jest sprzeczny nie tylko z polską konstytucją, lecz także z międzynarodowymi konwencjami określającymi prawa człowieka”.

– Polska ustawa zasadnicza mówi w art. 13: „Zakazane jest istnienie […] organizacji […], których program lub działalność zakłada lub dopuszcza stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa”. Dalej czytamy w art. 58, że zakazane są zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z konstytucją lub ustawą – stwierdziła, cytując polską konstytucję.

Miriam Shaded: Do Europy są wpuszczane regularne wojska

Groźby muzułmańskich radykałów

W rozmowie z tygodniem „Do Rzeczy” Shaded poinformowała, że dostaje groźby od agresywnych muzułmanów.

– Ostatnio pewien Pakistańczyk, mieszkający pod Wrocławiem, groził mi na Facebooku, że mnie uprowadzi, po czym – zacytuję jego słowa – zrobi ze mnie autostradę A4 i będzie mnie rozdawać za darmo (…). Kiedy wczytałam się w inne informacje o tym człowieku, okazało się, że chwali on produkcję bomb w Palestynie oraz twierdzi, że wszyscy muzułmanie wspierają ISIS – powiedziała Miriam Shaded.

W jej opinii „wskaźnik przemocy wobec kobiet jest najniższy w Europie”. – Rośnie natomiast wraz z liczbą mieszkających w danym kraju muzułmanów. W islamie kobieta jest własnością mężczyzny, nie ma swojej podmiotowości. Islam jest jak organizacje mafijne – stwierdziła Shaded.

Za: „Do Rzeczy”, TVP.info

Miriam Shaded zgłosiła do prokuratury muzułmanina, który groził jej gwałtem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Sudan: żywność dla chrześcijan wyłącznie w zamian za muzułmańską modlitwę

Mecenas Królikowski odmawia współpracy z prokuraturą. Pieniądze z przestępstwa na kontach adwokatów.