MOCNE! Adam Andruszkiewicz obnaża HIPOKRYZJĘ posłów Nowoczesnej! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

MOCNE! Adam Andruszkiewicz obnaża HIPOKRYZJĘ posłów Nowoczesnej! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Adam Andruszkiewicz opublikował na Facebooku następujący wpis:

Posłowie Nowoczesnej wydali nawet ponad 100 tys zł na swoje podróże z waszych kieszeni! Posłowie tej partii od dłuższego czasu próbują mnie oczernić i rozpowszechniają zmanipulowane informacje na temat moich rozliczeń za paliwo. W internecie krążą fake newsy, w których jest napisane, że niby nie mam samochodu i wydałem najwięcej pieniędzy na transport ze wszystkich posłów. To KŁAMSTWO!

W związku obrzydliwym, cynicznym zachowaniem polityków tej partii, specjalnie dla Was postawiłem zdobyć prawdziwe dane na temat kosztów transportu posłów N. i pokazać Wam ich straszne zakłamanie! Np. poseł Meysztowicz z tej partii łącznie wylatał i wyjeździł ponad 100 tys zł! W filmie mówię też o wydatkach R. Petru, którego podróże kosztowały również znacznie więcej niż moje. A o nim media milczą…

Moje wszystkie rozliczenia są w porządku. W dodatku wcale nie jestem posłem, którego wydatki na transport są największe, bo bardzo wielu posłów wydało znacznie więcej pieniędzy, a jednocześnie nie są tak aktywni. Skąd więc atak tylko na mnie? To proste. Nagonka na mnie trwa, bo bezkompromisowo walczę z kastami III RP – natomiast politycy PO czy N, którzy wydali znacznie więcej ode mnie, nie są w ogóle atakowani w mediach. Dlaczego? Bo służą systemowi. To dla mnie jasne i logiczne. Ale ja się nie poddam.

Dlatego bardzo Was proszę o pomoc. Chcę dalej walczyć ale muszę mieć wsparcie. Jeśli chcesz mi je okazać – UDOSTĘPNIJ film i pomóż mi przekazać Polakom prawdę!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

OBURZAJĄCE! Zobacz ile Misiło i Nitras wydali w ciągu roku na przeloty! Z PUBLICZNYCH pieniędzy oczywiście!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy