w , ,

MOCNE! Adam Andruszkiewicz obnaża HIPOKRYZJĘ posłów Nowoczesnej! [WIDEO]

Adam Andruszkiewicz opublikował na Facebooku następujący wpis:

Posłowie Nowoczesnej wydali nawet ponad 100 tys zł na swoje podróże z waszych kieszeni! Posłowie tej partii od dłuższego czasu próbują mnie oczernić i rozpowszechniają zmanipulowane informacje na temat moich rozliczeń za paliwo. W internecie krążą fake newsy, w których jest napisane, że niby nie mam samochodu i wydałem najwięcej pieniędzy na transport ze wszystkich posłów. To KŁAMSTWO!

W związku obrzydliwym, cynicznym zachowaniem polityków tej partii, specjalnie dla Was postawiłem zdobyć prawdziwe dane na temat kosztów transportu posłów N. i pokazać Wam ich straszne zakłamanie! Np. poseł Meysztowicz z tej partii łącznie wylatał i wyjeździł ponad 100 tys zł! W filmie mówię też o wydatkach R. Petru, którego podróże kosztowały również znacznie więcej niż moje. A o nim media milczą…

Moje wszystkie rozliczenia są w porządku. W dodatku wcale nie jestem posłem, którego wydatki na transport są największe, bo bardzo wielu posłów wydało znacznie więcej pieniędzy, a jednocześnie nie są tak aktywni. Skąd więc atak tylko na mnie? To proste. Nagonka na mnie trwa, bo bezkompromisowo walczę z kastami III RP – natomiast politycy PO czy N, którzy wydali znacznie więcej ode mnie, nie są w ogóle atakowani w mediach. Dlaczego? Bo służą systemowi. To dla mnie jasne i logiczne. Ale ja się nie poddam.

Dlatego bardzo Was proszę o pomoc. Chcę dalej walczyć ale muszę mieć wsparcie. Jeśli chcesz mi je okazać – UDOSTĘPNIJ film i pomóż mi przekazać Polakom prawdę!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

OBURZAJĄCE! Zobacz ile Misiło i Nitras wydali w ciągu roku na przeloty! Z PUBLICZNYCH pieniędzy oczywiście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ruszaj na Marsz Niepodległości 2017 „MY CHCEMY BOGA” | Zobacz program tegorocznego Marszu

Gałąź polskiej gospodarki warta 2 mld zł zagrożona! Duńczycy i Niemcy mogą ją przejąć. Wszystko w rękach PiS.