w ,

Multikulti w całej Europie? To plan Sorosa! – Orban ostrzega i prezentuje dokument

W czwartkowy wieczór premier Węgier gościł w stacji Echo TV. Ostrzegał tam przed naciskami Unii Europejskiej, która chce, aby każdy kraj członkowski obowiązkowo przyjmował imigrantów. To kwestia wolności – zauważył Orban prezentując przy tym dokument, będący – jak stwierdził – planem Georga Sorosa dotyczącym wymieszania ludności w Europie.

W ocenie Viktora Orbana jego narodowi próbuje odebrać się prawo do wolności polegającej na prawie do odmowy przyjmowania imigrantów. Tego ma właśnie dotyczyć spór w UE.

Zdaniem premiera Węgier agresywnie promowany multikulturalizm to efekt działań urodzonego na Węgrzech amerykańskiego spekulanta finansowego żydowskiego pochodzenia Georga Sorosa.

W czwartek Komisja Europejska poinformowała o skierowaniu do Trybunału Sprawiedliwości UE trzech spraw przeciwko Węgrom. Pierwsza dotyczy węgierskiego prawa o szkolnictwie wyższym, druga finansowania organizacji pozarządowych, zaś trzecia niewykonania decyzji o relokacji uchodźców.

Viktor Orban: działania podejmowane przez UE wobec Polski są niegodne. To brak szacunku!

Wszystkie te sprawy wiążą się z Sorosem, zaś sam finansista postawił sobie za cel przede wszystkim rozwój multikulturalizmu – wynika ze słów Orbana. Prawo o uczelniach jest bowiem niekorzystne dla Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego w Budapeszcie. To uczelnia Sorosa. Spekulant finansuje ponadto organizacje pozarządowe o profilu lewicowo-liberalnym, które propagują imigrację. Ta zaś jest najważniejszym elementem planu miliardera, a za niechęć wobec relokacji imigrantów na Węgry ojczyzna Orbana jest szykanowana przez Unię Europejską.

W trakcie audycji premier Węgier zaprezentował dokument. Jak powiedział, to sześciopunktowy plan Sorosa. Występować ma w nim idea stworzenia Europy o wymieszanej ludności. Dlatego też rząd w Budapeszcie musi sprzeciwić się działaniom spekulanta.

Zdaniem Orbana Węgry powinny uczyć się na błędach Zachodu, gdzie multikulturalizm oznacza głębokie problemy, a nie szczęśliwą koegzystencję różnych kultur, jak obiecują lewicowy ideolodzy.

Źródło: wpolityce.pl, pch24.pl

Winnicki: dlaczego nie reagujemy na antypolskie decyzje Kijowa tak jak Orban?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wybił szyby w Ośrodku Kultury Muzułmańskiej w Warszawie. Grozi mu kara do 5 lat więzienia

Mary Wagner znów w areszcie za obronę nienarodzonych