Nadciąga kolejna fala imigrantów! Stąd zapewne pośpiech Niemców do pogłębiania integracji w Unii Europejskiej! - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

Nadciąga kolejna fala imigrantów! Stąd zapewne pośpiech Niemców do pogłębiania integracji w Unii Europejskiej!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ostatnio nieco mniej mówiło się o wielkich wędrówkach imigrantów, nadciągających ku granicom Unii Europejskiej. Mylił się jednak ten, kto uważał, że kryzys został zażegnany albo – przynajmniej – czasowo opanowany. Jak donosi Frontex (Europejska Agencja Zarządzania Współpracą Operacyjną na Zewnętrznych Granicach Państw Członkowskich Unii Europejskiej), coraz większa liczba imigrantów decyduje się na tzw. “szlak centralny” z Libii do Włoch.

Szef tejże Agencji Fabrice Leggeri oświadczył:
– Obecnie przybywa 13 do 14 razy więcej uchodźców z Libii do Włoch niż migrantów z Turcji do Grecji.

ZOBACZ: 50,4 mld koron! Tyle w tym roku wyda szwedzki rząd na utrzymanie islamskich imigrantów!

Dodał także, że “ze szlaku centralnego” przez Morze Śródziemne korzysta tak wielu, jak nigdy dotąd”. Liczba nielegalnych przekroczeń granic między Libią i Włochami pobiła wszystkie dotychczasowe rekordy”.

Jak widać Unia Europejska wciąż nie jest w stanie poradzić sobie z kryzysem imigracyjnym, który nie ustaje. Czyżby więc wielkie ciśnienie Angeli Merkel i Francoise Hollande’a na to, by pogłębiać integrację wewnątrz UE, zacierać granice między państwami członkowskimi i przemieniać kraje w “regiony superpaństwa” miał być odpowiedzią na napływ “uchodźców”…?

ZOBACZ: Niemcy bezradni: Wielka fala pedofilskich małżeństw z dziewczynkami wśród imigrantów!

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,872ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy