w

Niemcy bezradni: Wielka fala pedofilskich małżeństw z dziewczynkami wśród imigrantów!

Ubogacanie kulturowe naszych zachodnich sąsiadów trwa w najlepsze. Obecnie Niemcy głowią się, jak podejść do powszechnego procederu zawierania małżeństw z nieletnimi osobami, jaki panuje wśród przebywających tam imigrantów. Problem dotyczy prawie wyłącznie małoletnich dziewczynek, wydanych za mąż za starszych mężczyzn.

“Bild” dotarł do ukrywanych przed opinią publiczną danych, które mówią same za siebie: władze Bawarii odnotowały do początku maja 161 przypadków zamężnych dziewcząt poniżej 16. roku życia i ponad pół tysiąca przypadków zamężnych osób poniżej 18. roku życia, w Badenii-Wirtembergii zarejestrowane 117 przypadków małżeństw dzieci, a w Nadrenii Północnej-Westfalii – 188 przypadków zamężnych małoletnich dziewcząt.

ZOBACZ: Islamscy pedofile robią sobie zdjęcia ze swoimi 12 letnimi ‘dziewczynami’ w Finlandii!

Niemcy mają teraz dylemat i głowią się, czy mogą odmówić uznania małżeństw zawartych na podstawie zagranicznego prawa, jeżeli w myśl przepisów naszego zachodniego sąsiada osoby je zawierające nie były zdolne do zawarcia związku małżeńskiego? Na chwilę obecną niemieckie Ministerstwo Sprawiedliwości zadeklarowało, że takich związków uznawać nie będzie, jednak już wiadomo, że proceder nabiera na sile. Czy więc nad Odrą czeka nas alternatywny kodeks prawa?

islampedofil
Za: dzienniknarodowy.pl

9 komentarzy

Dodaj odpowiedź

5 pingów oraz trackbacków

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

  4. Pingback:

  5. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nauki islamu: “Kobiety ubierające się w zachodnim stylu powodują trzęsienia ziemi!”

Zapowiedź zmian w przepisach dotyczących uprawnień komorników!