Niemcy bezradni: Wielka fala pedofilskich małżeństw z dziewczynkami wśród imigrantów!

9
103355

Ubogacanie kulturowe naszych zachodnich sąsiadów trwa w najlepsze. Obecnie Niemcy głowią się, jak podejść do powszechnego procederu zawierania małżeństw z nieletnimi osobami, jaki panuje wśród przebywających tam imigrantów. Problem dotyczy prawie wyłącznie małoletnich dziewczynek, wydanych za mąż za starszych mężczyzn.

“Bild” dotarł do ukrywanych przed opinią publiczną danych, które mówią same za siebie: władze Bawarii odnotowały do początku maja 161 przypadków zamężnych dziewcząt poniżej 16. roku życia i ponad pół tysiąca przypadków zamężnych osób poniżej 18. roku życia, w Badenii-Wirtembergii zarejestrowane 117 przypadków małżeństw dzieci, a w Nadrenii Północnej-Westfalii – 188 przypadków zamężnych małoletnich dziewcząt.

ZOBACZ: Islamscy pedofile robią sobie zdjęcia ze swoimi 12 letnimi ‘dziewczynami’ w Finlandii!

Niemcy mają teraz dylemat i głowią się, czy mogą odmówić uznania małżeństw zawartych na podstawie zagranicznego prawa, jeżeli w myśl przepisów naszego zachodniego sąsiada osoby je zawierające nie były zdolne do zawarcia związku małżeńskiego? Na chwilę obecną niemieckie Ministerstwo Sprawiedliwości zadeklarowało, że takich związków uznawać nie będzie, jednak już wiadomo, że proceder nabiera na sile. Czy więc nad Odrą czeka nas alternatywny kodeks prawa?

islampedofil
Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

9 COMMENTS

  1. Tak, to prawda, ale niemieccy Zieloni, którzy rządzą sporym obszarem politycznym Niemiec, już dawno chcieli zalegalizować pedofilię z dziećmi od 12 lat. Było to jeszcze w okresie, gdy w Watykanie “Prawo Kanoniczne” dopuszczało stosunki płciowe z dziećmi od 12 lat. Potem, gdy Watykan niedawno to skorygował do poziomu europejskiego (15 lat), niemieccy Zieloni zamilkli w tym temace. Teraz ponownie zamierzają wykorzystać islam do tego samego manewru.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here