Najnowszy sondaż! Trzy partie w sejmie! PiS, Kukiz, KORWiN!

25
3308

Najnowszy, jedyny obiektywny, sondaż wyborczy! Tylko na PrawicowyInternet.pl! Prawo i Sprawiedliwość zdobywa większość parlamentarną z 55% poparciem, które umożliwi im samodzielne rządy! Do sejmu wchodzą również dwie listy; partia KORWiN z poparciem 14% oraz lista Kukiz’15, której zaufało 12% wyborców! Sondaż przeprowadzony został na na reprezentatywnej, 16000-osobowej próbie dorosłych wyimaginowanych mieszkańców Polski.

Zgodnie z tradycją mojego portalu postanowiłem przeprowadzić sondaż, który będzie odpowiedzią na sondaże mediów głównego nurtu, w których dla przykładu, partia Nowoczesna.pl, zanim powstała, w maju miała już 10% poparcia! Wykazując się równie wielką rzetelnością dziennikarską i socjologiczną co CBOS, Monika Olejnik i Gazeta Wyborcza razem wzięci, prezentuję Państwu wyniki sondażu przeprowadzonego przez portal PrawicowyInternet.pl. Warto przypomnieć mój ostatni sondaż: zwiastujący zwycięstwo Andrzeja Dudy (kiedy miał 15% poparcia wg reżimowych sondaży) – sprawdził się!

„Wierzę tylko te w sondaże, które sam sfałszuję”
– Dariusz Matecki

Niekwestionowanym zwycięzcą zostało Prawo i Sprawiedliwość zdobywając 55% poparcia oraz możliwość samodzielnych rządów. Blady strach padł na wydawnictwo AGORA a redaktor Gazety Wyborczej tak skomentował sondaż: “A… a… alleee alleee jaaaa jaaaak to?” Czy taki wynik wyborczy oznaczałby koniec finansowania Gazety Wyborczej przez państwowe urzędy? Strach padł również na polskich kryminalistów, drobnych złodziejaszków, emerytowanych ubeków, przesiąkniętych korupcją urzędników oraz władze publicznej telewizji. Martin Schulz zagroził użyciem siły, jeśli sondażowe wyniki potwierdzą się 25 października!

NajnowszySondaz

Liczba mandatów jakie uzyskałoby Prawo i Sprawiedliwość nie pozwoli tej partii na zmianę Konstytucji. Czy posłowie partii KORWiN oraz przedstawiciele list Kukiz’15 podejmą współpracę przy budowie nowej, polskiej Konstytucji? Z jednej strony będą mieć możliwość niszczenia systemu poprzez okupację sejmowej mównicy, z drugiej zaś będą mogli wpłynąć na naprawę Polski. Co zrobią?

Podobno członkowie Platformy Obywatelskiej i PSL masowo wykupują kodeks karny z księgarń… pora sobie przypomnieć? ;)

ZiobroKK


Tuż pod kreską znalazło się Polskie Stronnictwo Ludowe, jak się okazało, być może – tym razem największa prostytutka polskiej polityki nie dostanie się do parlamentu, nie wystarczyły glosy sołtysa oraz całych urzędniczych familii okupujących rady powiatów.

stereotypowarodzinapsl

Olbrzymim zaskoczeniem jest prawdopodobne niedostanie się do parlamentu koalicji postkomunistów, dewiantów i femifaszystek. Czy pierwszy raz w historii III Rzeczypospolitej w ławach poselskich nie zasiądą czerwoni bracia Aleksandra Kwaśniewskiego? Były prezydent tak skomentował wynik sondażu: “Miałem po wyborach wypić 0,7 ale nie przypuszczałem, że Lewicy zabraknie 0,7%!” Być może powodem owej sondażowej porażki są zabiegi najwybitniejszego polskiego dziennikarza, króla rzetelnej publicystyki, i asa “wywiadu”: Tomasza Lisa, która tak skomentował przedwyborczą debatę:
razemlis
W końcu usilne promowanie neomarksistów, to coś w czym Tomasz Lis wzrastał od najmłodszych lat.

Nikogo chyba nie dziwi sondażowy wynik Platformy Obywatelskiej, jak się okazało jedynie mniejszość niemiecka oraz nielegalni islamscy imigranci wyrazi chęć głosowania na tę partię. Ta pierwsza grupa wprost stwierdziła, ze tylko PO realizuje interes niemiecki w Polsce dlatego będą głosować na przedstawicieli partii Donalda Tuska. Druga grupa, nie ma jeszcze prawa wyborczego w naszym kraju, zatem nie została uwzględniona w sondażu.

MerkelPopieraPo

Ostatnie miejsce w sondażu zajęła partia .Nowoczesna, wybitnego bankowca Ryszarda Petru. Zdobyte przez nich 2,9% poparcia nie pozwolą niestety Panu Ryszardowi na spłatę zaciągniętego kredytu w kwocie 2 milionów złotych, który to zamierzał spłacić z państwowej subwencji dla partii politycznych. No cóż Panie Ryśku, kolejny raz pomylił się Pan biorąc kredyt… idąc za radą twarzy portalu Cinkciarz.pl, Bronisława Komorowskiego: może zmieni Pan pracę?


Wiarygodność sondaży wyborczych

Od wielu lat uważam, że bardziej wiarygodny od wyborczych sondaży jest wróżbita Maciej. Jeśli chodzi o sondaże stacji telewizyjnych czy tworzonych przez prywatne organizacje – nie mogę się do nich przyczepić – najczęściej robione są tylko po to aby np. przestraszyć obywateli – pokazując, że krwawo rządzący PiS ma wielkie poparcie i może wrócić do władzy. Taki sondaż niewątpliwe zmusza wykształconych, młodych, z wielkich ośrodków miejskich do pójścia na wybory i oddanie głosu na przeciwników PiSu. Nie można przecież zabronić prywatnym organizacjom wydawania własnych pieniędzy oraz kreowania swoich kampanii politycznych.

Jest jednakże instytucja, która nie jest w prywatnych rękach, jest to CBOS, czyli Centrum Badania Opinii Społecznej. Powołany został w 1982 roku, czyli w czasie stanu wojennego przez pułkownika Stanisława Kwiatkowskiego, doradcę gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Obecnie formalnie jest fundacją, nad którą nadzór sprawuje Prezes Rady Ministrów. CBOS jest współfinansowany przez Budżet Państwa, w samym 2014 roku podatnicy zapłacili 3,2 mln zł na utrzymanie CBOSu. Istnieje zatem instytucja, która jest politycznie nadzorowana przez rząd a płacą na nią wszyscy obywatele. Ten oto CBOS – pokazuje najbardziej absurdalne sondaże – między innymi to, w którym Bronisław Komorowski mógłby liczyć na 63 proc. poparcia, a startujący z PiS Andrzej Duda (43 l.) dostałby zaledwie 15 proc… Po co takie coś istnieje? Dlaczego nie nazwą tego wprost Wydziałem Propagandy ?

Nie głosujcie na PO/Nowoczesną/PSL – ogarnijcie się!


Na zakończenie prezentuję dwa spoty wyborcze:


 

 

Komentarze:

komentarzy

25 COMMENTS

 1. Dosyć tego zabetonowanego systemu!SLD i PO-PIS rządzili już Polską i prócz próżnych obietnic bez pokrycia,złodziejstwa i biedy niczego obywatelom naszego nieszczęśliwego kraju nie dali.Trzeba zniszczyć kontrolowaną przez służby specjalne Platformę Złodziei i całą resztę tego politycznego szamba.Trzeba dać szansę nowemu,dlatego z czystym sumieniem zagłosuję na KORWIN bo JKM od 30stu lat mówi to samo.Wystarczy obejrzeć wypowiedzi z lat 90tych by przekonać się że to jedyny polityk który nie jest chorągiewką i nie zmienia zdania kiedy jest to dla niego wygodne.Ich postulaty są genialne w swojej prostocie i jeśli wejdą w życie to Polska w końcu wyjdzie z tego szamba w którym tkwi od tak wielu lat!!!

 2. PIS to karykatura prawicy. Znów nie zrobią nic, poza krzykiem o wrak ze Smoleńska, ubieraniem kaczora Donalda w spodnie i zakazywaniem gejowskich Teletubisów. Tak jak poprzednio. No chyba, że zakażą sprzedaży środków antykoncepcyjnych jak planowali… PIS zresztą popiera imigrantów.

 3. Wam się coś pomyliło moi drodzy. Mylicie solidaryzm z socjalizmem. PiS jest jak najbardziej partią prawicową (narodowo-konserwatywną) Jeżeli chodzi o te 500zł a stratą 200zł jak to powiedział Mikke.W takim razie jak nazwiecie wpompowanie grubych miliardów w giełdę amerykańską przez rząd ?? Socjalizmem? Czy może ratowniem kapitalizmu …

  • złodziejstwem. Socjalizm to zabieranie tym co pracuja i dawanie tym co nie pracują.
   Złodziejstwo to zabieranie wszystkim i dawanie byle komu, ale w gruncie rzeczy i jedno i drugie jest złodziejstwem.

  • Etatyzmem i interwencjonizmem. Solidaryzm to jest dobrowolny i oddolny, w pisowskim “solidaryzmie” redystrybucja dokonuje się pod przymusem i bez wyboru

   • Solidaryzm narodowy odnosi się do zachowań i relacjizachodzących pomiędzy członkami narodu, jest ważną wartością składającąsię na pojęcie patriotyzmu. Socjalizm jest zaś ustrojem państwowym niemającym nic wspólnego z charakterem obywateli państwa, a jedyniesztucznie narzucający relację ekonomiczne pomiędzy nimi. Solidaryzm narodowy jest czynnikiem powstrzymującym uboższe warstwy narodu odbuntów przeciwko bogatszą warstwą narodu ze względu na silne poczucieprzynależności do jednego narodu. Z kolei wśród warstwy bogatsze, któreprzesiąknięte są ideą solidaryzmu narodowego z chęcią pomagają warstwąbiedniejszym, aby tym żyło się lepiej. Więc jaki to przymus?? Że trzeba pomóc tym którzy nie mają możliwości?? Nie mówię tu o nierobach ;]

   • Przymus jest podatkowy, a z tych podatków następuje redystrybucja na wszelki socjal i zasiłki Państwo nie ma swoich pieniędzy na rozdawnictwo. Podatki płacę na administrację, armię, służby mundurowe i sądownictwo, nie żeby komuś coś z tego odpalać. Pomagać to można oddolnie i dobrowolnie, z pominięciem państwa, pomagając samemu, lub wspomagając fundacje, kto nie chce pomagać, nie powinien być do tego przymuszany

   • Jak ktoś ma za dużo czasu i pieniędzy, to niech pomaga komu chce, byle mnie do tego nie mieszał, ja sam potrzebujący, ale nie wyciągam łap po czyjeś tylko ciężko haruję

  • Raczej PO nie jest prawicą, tylko liberalną lewicą. PIS to typowa prawica reprezentująca społeczne nauczanie Kościoła katolickiego. To fascynująca prawica, która łączy sprawy socjalne z konserwatywnym podejściem do spraw moralnych, obyczajowych. Zatem najwłaściwsza prawica. Pozdrawiam.

   • Od kiedy typowa prawica daje 500 zł na dziecko, wcześniej zabierając 700? To jest raczej pogląd lewicowy. Najbliżej im poglądowo do przedwojennej chrześcijańskiej demokracji.

   • Nie chrześcijańska demokracja ale narodowy katolicyzm (skojarzenie z narodowym socjalizmem jak najbardziej na miejscu)…

   • Tutaj nie ma wątpliwości. PO to zupełny odlot.

    Ale PiS nawet społecznie nie jest prawicą. W rankingu złożonym z 17 puntków, PiS miało tylko 5 zgodnych postulatów które są prawicowe, reszta jest lewicowa.
    I owszem, to właśnie te punkty o których pan powiedział.

    Jednak, nie jest to najwłaściwsza prawica. Tylko lewica o prawicowych odchyłach. Prawicowy to jest KORWiN, ultraprawica, a potem KUKIZ, z odchyłami lewicowymi.

   • są dwie dziedziny w których można mieć poglądy takie badź takie.
    Gospodarczo PIS to skrajna lewica, świato-poglądowo to prawica.
    Dla mnie małe znaczenie ma czy religia będzię w szkole, czy każdy będzie mógł dokonać aborcji itd.
    Natomiast ogromne znaczenie dla mnie ma to czy z mojego portfela będzie zabierane 20 %, 30 % czy może 70 %. Stąd dla mnie PIS jest lewicowe.

   • I na tym polega cała tragedia ludzi podobnych tobie. Głosujesz na narodowych socjalistów i nie masz o tym pojęcia. PiS to najbardziej socjalistyczna partia w obecnym parlamencie.
    Ten kraj musi zginąć mając taką “prawicę” i jakże świadomych wyborców.

   • jeżeli wsparcie jakiegoś kościoła to prawicowe zachowania, to jesteś w błędzie. Prawica utożsamia się z wartościami narodowymi, wiara jest nośnikiem, ale nie religia (wiara a religia to jest różnica poglądowo-insytucjonalna).

    Dlatego jeżeli PiS jest prawicą, to raczej można powiedzieć: że to prawa strona lewej nogi.
    A prawicę można uznać za Kukiz/RN (lewa strona prawej nogi, acz RN to jest pośrodku) i KORWiN (prawa strona prawej nogi). Wszakże to właśnie KORWIN najgłośniej odwołuje się do wartości europejskich. Czego PiS nie robił, bo ma myślenie lewicowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here